سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

آیفون 12 پرو و آیفون 12 به تازگی آماده عرضه شده‌اند و حالا یکی از یوتیوبرهای معروف اقدام به مقایسه دوام و ظرفیت باتری آیفون 12 پرو و آیفون 12 با نسل‌های پیشین کرده است.

در این ویدیو، دوام و ظرفیت باتری آیفون 12 پرو در کنار آیفون 12، آیفون 11 پرو مکس، آیفون 11 پرو، آیفون 11 و آیفون XR به همراه آیفون SE نسل 2 مورد تست و مقایسه قرار گرفته‌اند.

این ویدیو در شرایطی برابر و با شارژ 100 درصد باتری تمام هفت دستگاه شروع به انجام کارهای مختلف می‌کنند. این کارها شامل وب گردی، پخش محتوای ویدیویی از اینترنت، ضبط ویدیو از طریق دوربین و موارد دیگر می‌شود.

در جریان این ویدیو همچنین بازی Among Us نیز مورد اجرا قرار می‌گیرد و رفته رفته تمامی مشخصات آیفون‌های 2019 و 2020 مورد مقایسه و تست قرار می‌گیرند. در جریان این فرایندهای مشابه سطح باتری آیفون‌ها کاهش پیدا می‌کند و رفته رفته متوجه می‌شویم که کدام یک از آیفون‌ها زودتر خاموش می‌شوند. 

در نتیجه تست دوام و ظرفیت باتری آیفون 12 مشخص می‌شود که آیفون SE نسل 2 زودتر از همه و پس از 3 ساعت و 58 دقیقه خاموش می‌شود. پس از این تلفن هوشمند، آیفون XR و پس از آن نیز آیفون 11 خاموش می‌شوند. آیفون‌های پرو در سال 2019 و 2020 به دلیل دوام بالا البته تا حدود پنج ساعت نیز دوام می‌آورند.

آیفون 11 پس از پنج ساعت و 9 دقیقه خاموش می‌شود، در حالی که آیفون‌های پرو پس از پنج ساعت حداقل تا 41 درصد شارژ دارند.

در ادامه این تست آیفون 12 پرو و پس از آن آیفون 12 پس از شش ساعت و 30 دقیقه خاموش می‌شوند. بادوام‌ترین باتری نیز در آیفون‌های 11 پرو و 11 پرو مکس تعبیه شده که حدود 8 ساعت و 28 دقیقه دوام می‌آورند.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت که ظرفیت و دوام باتری آیفون 12 پرو و پرو مکس تا حدودی کمتر از آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location