سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 بررسی‌های اولیه از لنز LiDAR آیفون 12 پرو حاکی از آن است که این تلفن هوشمند می‌تواند با اسکن تصاویر، قد افراد را به صورت واقعیت افزوده محاسبه کند.

این قابلیت با استفاده از اپلیکیشن Measure قابل اندازه گیری است و کاربران می‌توانند قد افراد مختلف را در کنار ارتفاع اشیای دیگر محاسبه کنند. اپل همچنین در توضیحات این قابلیت اعلام کرده که کاربران حتی می‌توانند قد افراد را در حالت نشسته نیز محاسبه کنند و لزوماً نیازی به اسکن آن‌ها در حالت ایستاده نیست.

زمانی که کاربران اپلیکیشن Measure را باز کنند، می‌توانند دوربین را روی یک فرد قرار داده و قد او را با استفاده از این روش نوین اندازه گیری کنند. لنز LiDAR آیفون 12 پرو حتی می‌تواند موها و کلاه افراد را نیز اندازه بگیرد و از آن طریق قد دقیق افراد را شناسایی کند.

گفتنی است که مهم‌ترین چالش در زمان استفاده از این اپلیکیشن یکای اندازه گیری آن است که معمولاً به اینچ است و بسیاری از کاربران در کشورهای مختلف از آن استفاده نمی‌کنند. کاربران می‌توانند در بخش تنظیمات Settings > Measure > Measure Units یکای این اپلیکیشن را تغییر دهند و امکان استفاده از آن با سانتی متر را برای خود فراهم کنند.

اپلیکیشن Measure با استفاده از واقعیت افزوده و تشخیص عمق آن هم به کمک لنز LiDAR آیفون 12 پرو می‌تواند قد افراد را با دقتی قابل قبول محاسبه کند.

این ابزار همچنین به‌عنوان یک متر و اندازه گیری فواصل مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا پیش از این نیز در آیفون‌های پیشین معرفی و عرضه شده بود، اما ارائه قابلیت‌های بیشتر و افزایش دقت، به لطف لنز LiDAR آیفون 12 پرو ممکن شده است که این تلفن‌های هوشمند را به یک اندازه گیر حرفه‌ای تبدیل می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location