شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 اخیراً تصاویری از آیفون 12 آبی رنگ و آیفون 12 پرو به رنگ گرافیت در ویدیوی آنباکسینگ مخفیانه نشان داده شده است.

در حالی که آیفون 12 پرو روز جمعه 23 اکتبر عرضه شده یک ویدیوی آنباکسینگ اولیه منتشر شده که با انتشار تصاویری از آیفون 12 با طراحی لبه تخت براق و رنگ گرافیت براق را نشان می‌دهد.

گفتنی است که ویدیوهای آنباکسینگ مخفیانه و تصاویر آیفون 12 بیشتری منتشر شده که شارژر مگ سیف اپل و قاب‌های آیفون جدید به همراه اتصال مگنتیک به پشت آیفون 12 را نشان می‌دهد.

همچنین اپل اشاره می‌کند به اینکه شارژر مگ سیف با آیفون 8 از طریق آیفون 11 پرو سازگار بوده در حالی که شارژر نمی‌تواند به طور مگنتیک به دستگاه متصل شود. شارژر مگ سیف در آیفون‌های قدیمی با توان 7.5 وات در مقایسه با آیفون 12 با توان 15 وات شارژ می‌کند.

با توجه به اکسسوری‌های مگ سیف، کانال یوتیوب MrHtech ویدیوهای آنباکسینگ و تصاویر آیفون 12 و قاب سیلیکونی جدید با 5 رنگ را به اشتراک گذاشته است. این رنگ‌ها شامل آبی اقیانوسی، قرمز Pulm، صورتی Citrus، سبز cyprus و نارنجی مرکبات است.

ذکر این نکته ضروری است که قاب‌های سیلیکونی انتهای آیفون را پوشانده و برای اتصال لایتنینگ، بلندگو و میکروفون بریدگی دارد.

قابل توجه است که عکس‌های قاب سیلیکونی با مگ سیف از نسخه قرمز (PRODUCT)RED و سایر اکسسوری‌ها را می‌توان در سایت MacRumors مشاهده کرد.

لازم به ذکر است که کانال یوتیوب iCrackUriDevice یک ویدیو آنباکسینگ از قاب شفاف با مگ سیف برای آیفون 12 و آیفون 12 پرو به اشتراک گذاشته است. بر خلاف قاب سیلیکونی جدید، قاب شفاف به افشای لبه پایینی آیفون ادامه می‌دهد.

قرار شده که قاب مگ سیف روز جمعه 23 اکتبر به دست مشتریان برسد و به نظر می‌رسد کیف چرمی با مگ سیف در نوامبر تحویل کاربران داده شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...