سبد خرید خالی‌ست.
4

وب سایت iFixit پس از آماده شدن و عرضه آیفون 12 و شارژر Magsafe آیفون‌های جدید، اقدام به کالبدشکافی این شارژر کرده و تصاویری از اجزای داخلی آن را منتشر کرده است.

iFixit ابتدا تصاویر مبتنی بر پرتوی ایکس را از این شارژر گرفت و ظاهر داخلی و ترتیب چیدمان اجزای آن را به نمایش گذاشت. پس از این فرایند، وب سایت آی فیکس ایت به دنبال باز کردن و کالبدشکافی این شارژرهای سیم دار کرده است و تک تک اجزای آن را از یکدیگر جدا کرده است.

شارژر Magsafe آیفون شامل یک کویل سیم پیچ برای شارژ می‌شود که روی آن را یک روکش سفید رنگ گرفته است. در پشت این کویل هم یک برد مداری قرار گرفته که امکانات هوشمند سازی روند شارژ بی‌سیم را به دستگاه ارائه می‌دهد. 

یکی از کارهای جالب این وب سایت مقایسه شارژر Magsafe آیفون با اجزای داخلی شارژر اپل واچ است که به صورت داخلی و روند کارکرد با یک دیگر متفاوت هستند و مهم‌ترین تفاوت این دو شارژر وجود مگنت‌های مشکی رنگ اطراف مگ سیف است که مشخصاً به روند کارکرد آیفون 12 و طراحی آن باز می‌گردد.

شرکت اپل، شارژر Magsafe آیفون را به عنوان نسل جدیدی از شارژرها و ابزارهای جانبی مختلف عنوان کرده است که به صورت جداگانه آماده عرضه در کنار آیفون‌های 2020 شده‌اند. این محصولات از همین حالا آماده عرضه عمومی از طریق اپل استورهای رسمی شده‌اند و به زودی نیز در کشورهای سراسر دنیا آماده خریداری و استفاده خواهند بود.

 

آی فیکس ایت همچنین اقدام به کالبدشکافی آیفون 12 و آیفون 12 پرو نیز کرده است و تک تک اجزای آنها را مورد بررسی قرار داده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location