سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل در توضیحات اخیری که در مورد قاب MagSafe ارائه داده اعلام کرده که این محصول ممکن است باعث خرابی کارت اعتباری، پاسپورت و کارت کلید شود.

اپل در صفحه Support مربوط به محصولات جدید تأکید کرده که کاربران آیفون 12 در صورت استفاده از قاب MagSafe و شارژر آن باید حتماً این موضوع را در نظر داشته باشند که مجاورت آن در کنار پاسپورت، کارت‌های اعتباری، کارت کلید و حتی کارت‌های RFID باعث خرابی آن‌ها خواهد شد.

بر این اساس اپل تأکید کرده که در زمان استفاده از قاب MagSafe به هیچ وجه این ابزارهای جانبی را در نزدیکی آن‌ها قرار ندهید. اپل با تأکید بیشتر اعلام کرده که به هیچ وجه نباید این ابزارها را در فاصله میان قاب و شارژر در حین اتصال قرار داد.

در ادامه این توضیحات آمده است که در زمان استفاده از قاب MagSafe و شارژر مبتنی بر آن ممکن است آیفون داغ کند و به همین دلیل برخی از اوقات شارژ کردن با استفاده از این فناوری محدود به 80 درصد از ظرفیت باتری خواهد بود

اگر یک آیفون به صورت هم‌زمان به شارژر مبتنی بر لایتنینگ و Magsafe متصل باشد، آیفون فقط شارژ لازم را از طریق لایتنینگ دریافت می‌کند و اولویت با ارتباط سیمی است.

اپل همچنین دستورالعمل ویژه‌ای برای تمیز کردن شارژر MagSafe ارائه داده است و طی آن اعلام کرده که تنها در زمان خاموش بودن و عدم اتصال آن به برق با استفاده از یک بُرس نرم روی لایه فلزی را تمیز شود. اپل همچنین تأکید کرده که برای تمیز کردن Magsafe نباشد از تمیز کننده‌های خانگی، حلال‌های شیمیایی، آمونیاک، آب اکسیژنه و مواد شیمیایی دیگر استفاده کرد و کاربران صرفاً به آب و دستمال بدون پرز نیاز خواهند داشت. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location