سبد خرید خالی‌ست.
1234

شرکت اپل پس از آغاز فروش آیفون 12 در سراسر جهان به کاربران هشدار داده که شارژر مگ سیف روی قاب چرمی اورجینال آیفون 12 رد دایره‌ای شکل می‌اندازد.

در سندی که اپل در بخش Support از محصولات جانبی و آیفون 12 منتشر کرده اطلاعات مربوط به نحوه استفاده و تجربه کاربری ارائه شده است که طی آن مشخص شده که قاب چرمی اورجینال آیفون 12 ردی دایره‌ای شکل را پس از مدتی استفاده همراه با شارژر مگ سیف به خود می‌گیرد.

اپل همچنین اعلام کرده که قاب چرمی اورجینال آیفون 12 قرار نیست پیش از تاریخ ششم نوامبر آماده عرضه به کاربران شود. این در حالی است که وب سایت Macrumors در بررسی‌های خود به این موضوع اشاره کرده که این رد دایره‌ای شکل حتی روی قاب سیلیکونی آیفون 12 نیز به وجود میاید. این وب سایت تأکید کرده که تنها با چند بار استفاده از شارژر مگ سیف همراه با قاب چرمی اورجینال این رد روی قاب افتاده است و هنوز به صورت طولانی مدت از این شارژر استفاده نشده است.

مگ سیف یکی از مهم‌ترین ابزارهای جانبی شرکت اپل است که در جریان کنفرانس 22 مهر ماه 1399 از طرف این کمپانی برای تلفن‌های هوشمند سری آیفون 12 آماده معرفی شد. این ابزار امکاناتی ویژه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توان دستگاه‌های اصلی را به شکلی متفاوت و هوشمندانه‌تر با دستگاه‌های جانبی اورجینال و سازگار با آن تطبیق داد.

شرکت اپل فروش آیفون 12 را از جمعه یعنی روز گذشته آغاز کرده است و این محصولات را به صورت رسمی در سراسر اپل استورهای دنیا به فروش می‌گذارد.

پیش بینی می‌شود که آیفون 12 در آینده نزدیک و مشخص در طول چند روز آتی آماده عرضه در بسیاری از کشورها از جمله ایران شود، گفتنی است که هنوز در مورد رجیستر شدن آیفون 12 از طریق منابع رسمی خبری اطلاعاتی در دست نیست. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location