سبد خرید خالی‌ست.
1

اخیراً قاب آیفون 12 بدون وجود حفره مربوط به بلندگو به دست برخی کاربران رسیده و با مشکل پخش صدا مواجه شده‌اند.

بعد از معرفی و عرضه ‌آیفون 12 در کنفرانس 13 اکتبر، در کنار آن قاب‌های بی‌نظیری برای آیفون جدید ارائه و روانه بازار شد. قاب‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و زیبایی عرضه شده، آن گونه که برازنده آیفون جدید باشد. ولی بهر حال همواره مواردی با معایب و مشکلات کوچک و بزرگ وجود دارند و گاهی توسط برخی مشتریان رونمایی می‌شود.

اخیراً دو کاربر که قاب آیفون 12 خریداری کرده‌اند با مشکلی در قاب مواجه شدند. قاب حفره بلندگو نداشته و به همین دلیل مانع پخش صدا شده است. 

این موضوع توسط دو مشتری به صورت موارد جداگانه در شبکه اجتماعی Reddit و درباره خرید قاب آیفون 12 بدون حفره بلندگو ، نشان داده شده است.

یکی از مشاوران اپل به مشتری گفته است که این به معنی نداشتن حفره بلندگو نیست و یک ویدیوی اصلی را بارگذاری کردکه قاب معیوب را از زوایای بیشتری نشان می‌داد.

این طور به نظر می‌رسد که گزارش درباره قاب آیفون 12 بدون حفره بلندگو بسیار محدود بوده است. نکته جالب توجه این است که اگر کسی با این مورد مواجه شود باید بتواند قاب خراب را با قاب سالم جایگزین کند. به این طریق که کاربر می‌تواند با کارکنان پشتیبانی تماس گرفته یا به فروشگاه خرده فروشی محل خود مراجعه نماید.

تائید شده است که اکثر قاب‌هایی که برای مشتریان ارسال می‌شود قطعاً مشکل حفره بلندگو را ندارند و اگر با این گونه موارد مواجه می‌شوند حتماً یک خطای واضح در کارخانه تولید کننده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location