سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپل در طراحی و ساخت آیفون 12 از ابزارهایی استفاده کرده که امکان تشخیص پارت نامبر از روی ظاهر وجود داشته باشد. با توجه به این موضوع پارت نامبر آیفون 12 از روی ظاهر آن قابل تشخیص است.

تا پیش از این مشخص شده بود که آنتن mmWave فقط در پارت نامبر LL/A یا همان آمریکایی آیفون 12 آماده عرضه شده است. حال مشخص شده که پارت نامبر آیفون 12 در اروپا با یک نماد رگولاتوری حک شده در قسمت کناره گوشی عرضه خواهد شد.

در پارت نامبر آیفون 12 و آیفون 12 پرو هیچ گونه نماد رگولاتوری که نشان دهنده ایالات متحده باشد به چشم نمی‌خورد. زیرا طبق قانونی که در سال 2014 و در ایالات متحده تصویب شده، به شرکت های تولید کننده اجازه داده می‌شود تا اطلاعات ناشی از ساخت به صورت نرم افزاری در بخش تنظیمات دستگاه نشان داده شوند.

از طرف دیگر، چنین قانون نظارتی در اروپا وجود ندارد. اپل در گذشته نمادهای ضروری را در قسمت پشت آیفون قرار می‌داد. در حالی که امسال اپل برای پارت نامبر آیفون 12 در اروپا، اطلاعات رگولاتوری را در سمت راست پایین دستگاه با لیزر حک کرده است. 

نماد حک شده که نشان دهنده پارت نامبر آیفون 12 است شامل نماد استاندارد «CE» است. این علامت گذاری به معنی مطابقت با سلامتی، ایمنی و استانداردهای محافظت از محیط زیست برای محصولات فروخته شده در منطقه اقتصادی اروپا است.

اکثر محصولات اپل که در اروپا فروخته می‌شوند باید از مقررات قانونی علامت گذاری CE برخوردار باشند و این نمادها باید روی محصول نشان داده شود.

این طور به نظر می‌رسد که برخی از کاربران و مشتریان آیفون جدید در اروپا ممکن است از علامت CE در کنار گوشی خود راضی نباشند، به خصوص که در برخی جهات نسبت به وقتی که در قسمت پشت گوشی بود، بیشتر دیده می‌شود. اما می‌توان به راحتی با استفاده از یک قاب آن را پنهان کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location