سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

در حالی که بسیاری از کاربران هنوز منتظر عرضه کنسول نسل نهمی شرکت سونی هستند، اطلاعات مربوط به حجم فضای داخلی پلی استیشن 5 در تصویری از رابط کاربری این کنسول منتشر شد.

بسیاری از اخبار گذشته حاکی از آن بود که بازی‌های پلی استیشن 5 حجم زیادی دارند و این موضوع باعث می‌شود تا کاربران شانس نصب هم‌زمان بازی‌های کمتری را روی کنسول خود داشته باشند. حال مشخص شده است که پلی استیشن 5 نهایتاً 664 گیگابایت رم دارد.

تصویری که به‌تازگی از رابط کاربری پلی استیشن 5 لو رفته نشان می‌دهد که حجم مورد استفاده برای نصب بازی‌ها 664 گیگابایت است. این در حالی است که تا پیش از این اطلاعات فاش شده نشان می‌داد که فضای ذخیره سازی این کنسول 825 گیگابایت است. در حقیقت پلی استیشن 5 نزدیک به 20 درصد فضای ذخیره سازی خودش را برای کارکرد سیستم عامل و موارد دیگر اشغال کرده است و کاربران نمی‌توانند از این 20 درصد برای اجرای بازی‌های مختلف استفاده کنند. 

 این موضوع به‌منزله آن است که اگر بازی‌های قابل نصب در پلی استیشن 5 هر کدام حدود 200 گیگابایت حجم داشته باشند، در مجموع، کاربر می‌تواند سه عنوان بازی را در کنسول خود به صورت هم‌زمان نصب داشته باشد. این در حالی است که حجم نصب برخی از بازی‌ها از همین حالا به همراه آپدیت‌ها و DLC ها بیش از 200 گیگابایت است. به عنوان مثال Call Of Duty: Modern Warefare به همراه بخش وارزون و آپدیت‌ها و DLC های خودش نزدیک به 300 گیگابایت می‌رسد. در عین حال حجم نصب برخی از بازی‌ها بسیار کمتر از این میزان است، به عنوان مثال بازی Spider-Man: Miles Morales تنها 50 گیگابایت برای نصب و اجرا نیاز دارد.

در این میان به نظر می‌رسد که کاربران پلی استیشن 5 در آینده نزدیک با مشکلات بسیار زیادی در اجرای بازی‌های مختلف روی این کنسول مواجه باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location