سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 برنامه Apple TV که وظیفه کنترل از راه دور اپل تی وی را برعهده دارد از اپ استور خارج شده و دیگر قابل نصب نیست. قابلیت‌های این اپلیکیشن از این پس به صورت پیش فرض روی بخش کنترل سنتر اپل تی وی فعال شده است.

هدف از طراحی این برنامه به گونه‌ای است که به کاربر امکان کنترل اپل تی وی را از طریق آیفون یا آیپد با یک رابط ریموت مبتنی بر تاچ می‌داد.

کاملاً مشخص نیست که اپل برنامه را چه وقت از اپ استور خارج کرده ولی به‌مرور آن را حذف کرده و زمانی که کاربر روی لینک قبلی برنامه کلیک می‌کند، تائید می‌شود که دیگر در دسترس نیست.

به گزارش سایت خبری 9to5Mac اپل منابع را از برنامه ریموت اپل تی وی حذف کرده و این یعنی برنامه کاملاً متوقف شده است. همچنین اشاره می‌کند که برنامه کنترل از راه دور، روی کنترل سنتر اپل تی وی فعال شده است.

نکته حائز اهمیت این است که برنامه ریموت اپل تی وی در سال‌های اخیر آپدیت کمی دریافت کرده و از سیستم عامل آی او اس 12 عملکرد برنامه ریموت در کنترل سنتر اپل تی وی به تمام امکانات ممکن خود رسیده است. قرار گرفتن برنامه ریموت روی کنترل سنتر دسترسی به آن را سریع‌تر کرده است.

قابلیت‌های کنترل از راه دور اپل تی وی در سیستم عامل آی او اس به عنوان جایگزین ریموت کنترل اپل تی وی است.

اپل احتمالاً در آینده نزدیک اقدام به عرضه یک کنترلر جدید از اپل تی وی می‌کند که امکان اجرای بازی‌های مختلف را نیز به کاربران می‌دهد. این قابلیت‌ها قرار است از طریق امکاناتی ویژه برای اجرای بازی‌های اپل آرکید در اختیار کاربران قرار گیرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location