سبد خرید خالی‌ست.
SE

برخی کاربران در کره جنوبی با داغ شدن اپل واچ SE مواجه شده‌اند و تصاویری از خرابی‌های ناشی از آن را در اینترنت منتشر کرده‌اند.

با وجود اینکه زمان زیادی از عرضه اپل واچ اس ای که در 15 سپتامبر معرفی شد، نگذشته، ولی به تازگی گزارش‌هایی درباره داغ شدن اپل واچ SE بعد از چند ساعت استفاده منتشر شده است.

در یکی از پست‌های Reddit که مربوط به شکایت‌های کاربران اپل است، به این نکته اشاره شده است که چندین کاربر اپل واچ اس ای در کره جنوبی با این مشکل مواجه شده‌اند. تا به حال شش نفر گزارش کرده‌اند که با داغ شدن اپل واچ و اختلال عملکرد آن مواجه شده‌اند. این کاربران حتی یک نقطه زرد رنگ را در بالای سمت راست ساعت مشاهده کرده‌اند.

کاربری روز 8 اکتبر اپل واچ اس ای را دریافت کرده بود و شب بعد در حالی که ساعت را روی مچ دست خود بسته بود، به خواب می‌رود و روز بعد وقتی که از خواب بیدار می‌شود متوجه داغ شدن مچ دست خود می‌شود. او به سرعت ساعت را باز کرده و یک دایره قرمز روی مچ خود می‌بیند. البته وقتی ساعت را از طریق برنامه Find My جستجو کرد، صدای ساعت به خوبی کار می‌کرد. در نهایت کاربر در تاریخ 16 اکتبر به اپل استور رسمی مراجعه کرده و پس از گزارش موضوع، ساعت خود را با یک ساعت جدید تعویض می‌کند. 

نکته جالب توجه این است که تا به حال هیچ مشکلی در ارتباط با اپل واچ بیان نشده و مشخص نیست که چه عاملی موجب این مشکل شده است. اما همان‌طور که در Reddit ذکر شده اگر طراحی آن مشابه مدل قبلی باشد داغ شدن آن ممکن است به دلیل نزدیک بودن اتصال‌های نمایشگر به Taptic Engine باشد.

اینکه چرا مشکل داغ شدن اپل واچ فقط برای کاربران کره جنوبی پیش آمده هنوز مشخص نشده است. همچنین گزارش‌های دیگری در ارتباط با این مشکل در صفحه Apple Support Communities یا شبکه‌های اجتماعی دیگر مشاهده نشده است.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که این مشکل ممکن است مشکل در کارخانه تولید کننده اپل واچ ایجاد شده باشد و اپل تغییراتی در نسخه‌های کره‌ای این محصول اعمال کرده باشد. البته این موضوع هنوز از طرف هیچ منبع خاصی مشخص نشده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location