سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-2sim-5g

گزارش‌های منتشر شده اخیر از شرکت اپل حاکی از این است که احتمالاً آیفون 12 دو سیم کارت از فناوری 5G به صورت هم‌زمان در هر دو شبکه پشتیبانی نخواهد کرد.

طبق پرسش‌وپاسخ‌های متداول فروش (FAQ) که اپل با فروشندگان و اپراتورهای تلفن همراه به اشتراک می‌گذارد، مشخص شده که استفاده از آیفون 12 دو سیم کارت سرعت داده تلفن همراه را در زمان استفاده از سیم کارت دوم به سطح 4G LTE می‌رساند.

همه مدل‌های آیفون 12 دو سیم کارت با فناوری 5G ارائه می‌شوند، اما قابلیت سوئیچ بین یک سیم کارت و یک eSIM که در حال کار کردن با یک شماره مستقل یا اپراتورهای دیگر است باعث می‌شود تا شبکه سیم کارت به LTE کاهش پیدا کند.

یک سند آموزشی در وب سایت رسمی اپل با عنوان «آنچه باید درباره 5G در آیفون 12 بدانید» منتشر شده که توسط کاربران شبکه اجتماعی Reddit دست به دست می‌شود. در این سند اشاره شده که آیفون 12 با دو سیم کارت فعال نمی‌تواند از فناوری 5G پشتیبانی کند.

این سند آموزشی اشاره می‌کند که با غیرفعال‌کردن یک سیم کارت می‌توان به سرعت 5G دسترسی داشت. اگر این محدودیت در عدم پشتیبانی آیفون 12 دو سیم کارت از فناوری 5G تایید شود، برای کاربرانی که قصد دارند از هر دو سیم کارت به عنوان خط کاری و شخصی استفاده کنند یک مشکل بزرگ به حساب میاید.

از طرفی ممکن است این محدودیت ریشه نرم افزاری داشته باشد که اپل احتمالا این ناسازگاری را بر طرف خواهد کرد. همچنین گزارش های منتشر شده نشان می‌دهد کاربرانی که این تصویر را منتشر کرده‌اند ادعا می‌کند که ممکن است در آینده نزدیک با به روز رسانی سیستم عامل iOS، فناوری 5G قادر کار همزمان در دو سیم کارت آیفون 12 باشد.

ذکر این نکته ضروری است که در اسناد آموزشی داخلی اپل این موضوع نیز تایید شده است، اما در صفحه پشتیبانی آیفون 12 دو سیم کارت از فناوری 5G، به موضوع به روز رسانی در تاریخ 26 سپتامبر اشاره‌ای نشده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location