سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12-Cover

 اپل با معرفی و عرضه آیفون‌های 12 سایزهای متفاوتی را ارائه کرده و حالا کاربران می‌خواهند بدانند که مقایسه سایز آیفون 12 مینی و مکس با مدل‌های دیگر چگونه است.

وب سایت Macrumors قبلاً مقایسه‌ای بین مدل‌های ماکت آیفون 12 در مقابل انواع مختلف آیفون انجام داده است. حالا که آیفون 12 معرفی و آماده عرضه شده، نمودار مقایسه سایز آیفون 12 دوباره مورد بازبینی قرار گرفته و مشخص شده که سایز مدل‌های ماکت واقعی بوده است.

این نمودار اندازه نسبی همه آیفون‌ها را از آیفون SE تا مدل‌های حال حاضر اپل را نشان می‌دهد. آیفون 12 مینی، آیفون 12، پرو و پرومکس بین مدل‌های موجود در نمودار وجود دارد.

نکته‌ای که در تصویر حائز اهمیت است این است که آیفون 11 پرو مکس تا حدودی نسبت به آیفون 12 پرو مکس کوچک‌تر است. در این تصویر چیدمان دوربین‌ پشتی به‌درستی نمایانگر دوربین‌های آیفون XS Max، 7 Plus و 8 Plus فعلی نیست ولی اندازه کلی همه این دستگاه‌ها با کمی ارفاق یکسان است.

توجه به موضوع مهم است که در کنار سایز فیزیکی، باید به چگونگی ظاهر شدن همه چیز روی صفحه نمایش توجه شود. به دلیل تفاوت سایز، وب سایت‌ها اطلاعات متفاوتی ممکن است ارائه دهند.

گزارش شده که اپل مدل آیفون 12 با سایز 6.1 اینچ و قیمت 799 دلار محبوب‌ترین و معروف‌ترین محصول جدید باشد و آیفون 12 مینی در رده دوم قرار داشته باشد. گفتنی است که کاربران بسیاری از برگشتن یک آیفون با سایز کوچک یامینی خوشحال هستند. آیفون 12 مینی همان ویژگی‌های آیفون 12 را ارائه می‌دهد ولی آیفون‌های پرو و پرومکس ویژگی‌های بهبود یافته‌ای را به ارمغان می‌آورد.

کسانی که می‌خواهند ببینند بزرگی آیفون مینی در دست چگونه به نظر می‌رسد، نمودار زیر برای اندازه فعلی آن استفاده می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location