سبد خرید خالی‌ست.
Loop

اپل اخیراً اعلام کرده که تنوع رنگی بندهای اپل واچ سولولوپ و بریدد سولولوپ از مجموعه (PRODUCT)RED را عرضه و در دسترس کاربران گذاشته است و سود فروش آن‌ها را به ویروس کرونا اختصاص می‌دهد.

بندهای جدید حالا از راه رسیده و اپل سولولوپ و بریدد سولولوپ از مجموعه PRODUCT(RED) را در فروشگاه‌های آنلاین خود با قیمت به ترتیب 49 دلار و 99 دلار به فروش می‌رساند.

اپل بندهای سولولوپ و بریدد سولولوپ را برای اپل واچ SE و اپل واچ سری 4 آماده عرضه کرده و سایز آن‌ها را با توجه به سلیقه کاربران در نظر گرفته است. سایزهای 1 تا 9 برای قاب 40 میلی متری به کار می‌رود و سایزهای 4 تا 12 برای قاب 44 میلی متری استفاده می‌شود.

اپل روش‌های متفاوتی برای اندازه گیری سایز درست و دقیق مچ دست برای بند اپل واچ مناسب ارائه کرده است.

گفتنی است که اپل بخشی از درآمد حاصل از فروش بندهای تحت مجموعه PRODUCT(RED) را سازمان RED اهدا می‌کند. هدف از این سازمان بخشش کمک به صندوق جهانی مبارزه با ایدز، توبرکلوزیز عامل بیماری سل و مالاریا است. ابتلا به این بیماری‌ها بیشتر در کشورهای آفریقایی مثل غنا، کنیا، لسوتو، رواندا و غیره رخ می‌دهد. اما حالا این سازمان در حال فعالیت در زمینه مبارزه با ویروس کرونا نیز هست و به همین دلیل بندهای فروخته شده اپل به کمک مبارزه با کووید 19 نیز پیش خواهد رفت.

اپل سعی کرده تا گروهی از محصولات خود را تحت این مجموعه عرضه و در اختیار کاربران خود قرار دهد. مواردی مانند قاب آیفون و آیپد و هدفون و اسپیکرهای بیتس همگی تحت مجموعه مورد نظر هستند و بخشی از درآمد حاصل از فروش آن‌ها به این سازمان اختصاص می‌یابد.

اپل برای شرکت در این کار خیرخواهانه قدمی فراتر برداشته است. خبرهای منتشر شده از اپل حاکی از این است که از 31 دسامبر اپل 100 درصد درآمد حاصل از فروش محصولات تحت مجموعه RED را برای مبارزه با شیوع ویروس کووید 19 و پیشگیری از بیماری کرونابه این سازمان اهدا خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location