سبد خرید خالی‌ست.
147overed

 نتایج تست‌های بنچ مارک آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس در دیتا بیس گیک بنچ فاش شده که نشان می‌دهد که این تلفن‌های هوشمند بین 20 تا 25 درصد بازدهی سریع‌تری نسبت به نسل‌های پیشین خود دارند.

این نتایج نشان می‌دهد که بنچ مارک آیفون 12 و پردازنده آن برای پردازش‌های تک هسته‌ای برابر 1597 و برای پردازش‌های چند هسته‌ای برابر 4152 است که در مجموع 26 درصد از امتیازهای دریافتی از آیفون 11 پرو در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای بیشتر بوده است.

آیفون 11 پرو که سال گذشته با پردازنده A13 معرفی شد که در تست‌های گیک بنچ امتیازهای 1327 و 3289 را به ترتیب برای پردازش‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای دریافت کرده بود.

همان‌طور که پیش بینی می‌شد، بازدهی آیفون 12 پرو مشابه آیپد ایر 4 است؛ چرا که با همین پردازنده تولید و آماده عرضه شده است. آیپد ایر 4 در تست‌های گیم بنچ امتیاز 1583 و 4198 را برای تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای دریافت کرده بود.

این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل در ساخت تلفن‌های هوشمند نسل جدید خود بهبودهای بسیار ویژه‌ای را اعمال کرده که در نتیجه باعث شده تا روند کاربری از پردازنده‌های A14 Bionic بهتر شود. گفتنی است که شرکت اپل گام بزرگی در تولید پردازنده اختصاصی هوش مصنوعی برداشته و در تراشه آیفون 12 پرو از 16 هسته موتور عصبی استفاده کرده است که باعث بهبود 80 درصدی پردازش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی شده است.

Poole informed مؤسس گیک بنچ پس از انتشار بنچ مارک آیفون 12 ادعا کرده که پردازنده‌های 5 نانومتری تعبیه شده در این تلفن‌های هوشمند از قدرتمندترین قطعات مشابه خود هستند و اپل پرچم‌دار تولید کننده تلفن‌های هوشمند است.

آیفون 12 در جریان کنفرانس اکتبر 2020 معرفی شده و به زودی آماده عرضه می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location