سبد خرید خالی‌ست.
آیا آیفون ۶ قاتل آیپد خواهد بود؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پاکت اپلیکیشنی برای نگه‌ داری اخبار و ویدیوها جهت مشاهده آنها در آینده است. این شرکت به تازگی آمار کاربرانش و تاثیر نمایشگرهای بزرگتر بر تغییر ذائقه آنها را منتشر کرده است.

 

نکته جالب این اطلاعات، میزان تاثیر صفحه بزرگتر آیفون ۶ بر تغییر عادات کاربران است. آیفون ۶ نمایشگر ۴.۷ اینچی دارد و آیفون ۶ پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی عرضه شده است. آیفون ۵ اس نمایشگر ۴ اینچی داست. آیپد ایر نمایشگر ۹.۷ اینچی دارد و آیپد مینی صاحب نمایشگر ۷.۹ اینچی است. اما چه چیزی درباره این اعداد و ارقام مهم می‌نماید؟

همان‌طور که در نمودارهای زیر می‌بینید، کاربران آیفون 5S تنها نیمی از زمان مطالعه را روی تلفن‌هوشمندشان می‌گذرانند و بقیه مطالعه  مقالات و وبسایتها را روی آیپد انجام می‌دهند. این در حالی است که پس از عرضه آیفون ۶، سهم آیپد از زمان مطالعه کاربران به ۲۸ درصد کاهش یافته است. و دارندگان آیفون ۶ پلاس هم تنها ۲۰ درصد زمان مطالعه‌شان سراغ آیپد می‌روند.

13076-footofan_hcom.png

اگر این آمار را به دیگر اپلیکیشنها و سرویسها هم تسری دهیم و آنجا هم وضعیت همین گونه باشد، می‌توان به این نتیجه رسید که تولید هر آیفون بزرگتر، میخی محکم بر تابوت آیپد خواهد بود. اگر کسی تنها در ۲۰ درصد زمان کار با ابزار iOS به آیپد نیاز داشته باشد، دیگر شانس چندانی برای اپل باقی نمی‌ماند که بتواند آیپد بیشتری بفروشد.

footofan

آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location