سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12

شرکت اپل به تازگی پیش فروش سری تلفن‌های هوشمند جدید خود را آغاز کرده و حالا گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که تقاضا برای خرید آیفون 12 پرو بیش از انتظارات اپل و تحلیلگران این شرکت است.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس TF International Security به تازگی اعلام کرده که میزان تقاضا برای آیفون 12 پرو بسیار بیشتر از سطح انتظارات شرکت اپل است. وی تأکید کرده که فروش آیفون 12 با توجه به این موضوع بین 40 تا 45 درصد خواهد بود که این میزان به ترتیب 15 تا 20 درصد بیشتر از سال گذشته بوده است.

مینگ چی کو اعلام کرده که سهم فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو مکس در سه ماه جاری بین 30 تا 35 درصد است و آیفون 12 مینی نیز کمترین میزان درخواست در بازار را دارد و تنها 10 تا 15 درصد سهم فروش گوشی‌های جدید اپل در بازه زمانی جاری را شامل می‌شود.

با توجه به این موضوع، مینگ چی کو پس از انتشار اطلاعات مربوط به پیش فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو اعلام کرده که میزان تقاضا برای خرید آیفون 12 پرو به دلیل قابلیت‌های تعبیه شده در آن به مراتب بیشتر خواهد بود. در حقیقت آیفون 12 یکی از خاص‌ترین تلفن‌های هوشمند هزار دلاری اپل است که به دلیل اختلاف زیاد در پشتیبانی از قابلیت‌هایی نظیر LiDAR و رم 6 گیگابایتی می‌تواند کاربران بیشتری را به خود جذب کند.

آیفون 12 پرو نسخه حرفه‌ای و بهبود یافته آیفون 12 است که باقابلیت‌های بیشتری از جمله دوربین چهار لنزه ساخته شده است و به همین دلیل کاربران بیشتری برای خرید این محصول در بازار جهانی به آن جذب شده‌اند. این موضوع باعث می‌شود تا در آینده نزدیک شاهد فروش هر چه بیشتر این محصول باشیم و کاربران تمایل بیشتری برای خرید آیفون 12 پرو داشته باشند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location