سبد خرید خالی‌ست.
Arcad1

شرکت اپل اعلام کرده است که کاربرانی که دستگاه‌های جدید این شرکت را خریداری کنند، می‌توانند از اکانت اپل آرکید رایگان به مدت سه ماه استفاده کنند.

طبق اخبار منتشر شده از طرف شرکت اپل، این کمپانی مشتریانی که یکی از دستگاه‌های جدید اپل را مثل آیفون، آیپد، آیپاد تاچ، اپل تی وی یا مک خریداری کنند، برای دریافت دسترسی سه ماهه به اپل آرکید رایگان واجد شرایط هستند.

اپل آرکید سرویس بازی اپل با حق اشتراک ویژه به کاربر این امکان را می‌دهد تا بازی‌ها را دانلود و اجرا کند. در این سرویس ویژه، کاربر هزینه ماهیانه را بدون هیچ‌‌گونه هزینه اضافی پرداخت کرده و به تعداد زیادی بازی در حدود 100 عنوان دسترسی پیدا می‌کند.

هزینه ماهیانه برای اپل آرکید 4.99 دلار است و بازی‌ها بدون خرید درون برنامه‌ای یا پرداخت هزینه اضافی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

استفاده از خدمات اپل آرکید رایگان سه ماهه در صورتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که یک دستگاه جدید واجد شرایط تعیین شده توسط اپل را خریداری کرده و با فعال کردن ابتدایی دستگاه از سرویس مورد نظر استفاده کنند. این امتیاز ویژه از 22 اکتبر راه اندازی خواهد شد و برای مدت محدود در اختیار کاربران است.

ذکر این نکته ضروری است که نسخه آزمایشی اپل آرکید همراه با امکانات Family Sharing Group قابل دسترسی است. با استفاده از این امکانات اعضای یک خانواده با یک اکانت مشترک می‌توانند از این سرویس بهره‌مند شوند و با پرداخت هزینه‌ای بسیار کمتر از بازی‌های آن استفاده کنند.

اپل همچنین امتیاز دیگری برای کاربران خود قائل شده است؛ مشتریانی که دستگاه‌های جدید اپل را خریداری می‌کنند به مدت یک سال رایگان به اپل تی وی پلاس دسترسی خواهند داشت. این قابلیت برای افرادی در نظر گرفته شده که سال قبل از این سرویس استفاده نکرده باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location