سبد خرید خالی‌ست.
741

 اپل به تازگی اقدام به معرفی آیفون 12 کرده و حالا تبلیغ تلویزیونی این تلفن هوشمند توسط یکی از بازیگران معروف منتشر شده است. تبلیغ تلویزیونی آیفون 12 توسط کریس راک با تمرکز بر قابلیت 5G منتشر شده است.

در این تبلیغ تلویزیونی کریس راک در گام اول ظاهر ابتدایی آیفون 12 را نشان می‌دهد و پس از آن اقدام به معرفی و بررسی قابلیت‌های اینترنت 5G می‌کند. اینترنت 5G با توجه به گفته‌های کریس راک با پهنای فوق عریض (Ultra-Wide Band) در آیفون 12 تعبیه شده است.

این ویدیو طی همکاری شرکت اپل با اپراتور ورایزون ساخته شده است. ورایزون اولین اپراتور تلفن همراهی است که در آمریکا از آیفون‌های مبتنی بر 5G پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل تبلیغ یاد شده طی همکاری این اپراتور آماده انتشار شده است. 

شرکت اپل آیفون 12 را با سیستم mmwave از ارتباط 5G پشتیبانی می‌کند. این فناوری جزو نسخه‌های سرعت بالا به حساب میاید که احتمالاً فقط و فقط در کشور آمریکا آماده عرضه می‌شود.

شرکت اپل پیش فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو در روز جمعه آغاز کرده و تصمیم دارد تا فروش جهانی این محصولات را در جمعه آتی آغاز کند. در این میان، عرضه آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی قرار است تا حدودی با تأخیر آغاز شود. با این حال شرکت اپل و طرفداران آیفون‌ها در حال آماده سازی برای خرید این محصولات جدید در سراسر جهان شده‌اند.

آیفون 12 با پشتیبانی از 5G قدمی مهم و رو به جلو در مقابل تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم ارتباطی LTE برداشته است و به همین دلیل یکی از مهم‌ترین محصولات هوشمند در سال 2020 محسوب می‌شود. گفتنی است که عرضه این محصولات در کشور ایران در زمان تنظیم این نوشته هنوز هاله‌ای از ابهام قرار دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location