سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل پس از معرفی آیفون 12 در جریان کنفرانس 13 اکتبر 2020 حالا آماده عرضه نهایی و پیش فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو شده است.

این محصولات که در جریان کنفرانس سه شنبه هفته گذشته معرفی شده‌اند، حالا توسط بسیاری از کاربران در سراسر جهان در حال ثبت سفارش و خرید هستند. اپل در حال حاضر تنها دو مدل 6.1 اینچی تلفن‌های هوشمند خود را آماده عرضه به بازار جهانی کرده است و به همین دلیل این محصولات از همین حالا آماده پیش خرید شده‌اند.

در وب سایت رسمی شرکت اپل کاربران می‌توانند اقدام به‌پیش خرید آیفون 12 و آیفون 12 پرو کرده و از آن طریق در زمانی زودتر این محصول را دریافت کنند. گفتنی است که این سرویس برای پیش فروش آیفون 12 پرو و آیفون 12 تنها در برخی از کشورهای خاص آماده شده و کاربران در کشورهایی نظیر ایران امکان پیش خرید رسمی این محصولات را از خود شرکت اپل ندارند.

پیش فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو در حالی آغاز شده که شرکت اپل نهایتاً تا جمعه هفته آینده عرضه جهانی این محصولات را در کشورهایی که در آن‌ها فعالیت رسمی دارد آغاز می‌کند. با توجه به این موضوع عرضه این محصولات در کشورهایی که از طریق عامل‌های فروش امکان فروش را دارند، از چند روز بعد از آن‌ها آغاز خواهد شد.

گفتنی است که پیش فروش آیفون 12 پرو مکس و نسخه مینی 5.4 اینچی آن در هفته آینده آغاز شده و به‌زودی کاربران در سراسر دنیا به همین صورت می‌توانند محصولات یاد شده را پیش خرید کرده و در زمانی زودتر آن‌ها را دریافت کنند.

آیفون 12 پرو مکس که قدرتمندترین گوشی شرکت اپل است نهایتاً از اواسط آبان ماه 1399 آماده عرضه به‌تمامی دنیا خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location