سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 بررسی‌ها و گزارش‌های مالی اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل پس از آغاز فروش آیفون 12 بیش از 80 میلیون واحد از این تلفن‌های هوشمند را تنها در عرض دو ماه پایانی سال 2020 عرضه می‌کند.

پیش فروش آیفون 12 از دیروز آغاز شده و قرار است از جمعه آینده نیز عرضه نهایی آن در سراسر جهان آغاز شود. علاوه بر این، اپل پیش فروش و فروش نهایی آیفون 12 پرو مکس و مینی را نهایتاً تا نوامبر آغاز می‌کند و پیش بینی‌ها و تحلیل‌های ابتدایی حاکی از عرضه 80 میلیونی این تلفن‌های هوشمند تا پیش از پایان یافتن 2020 است.

خبر گزاری دیجی تایمز این موضوع را تائید کرده که شرکت اپل در بازه زمانی یاد شده، یعنی در دو ماه منتهی به سال 2021 اپل بیش از 80 میلیون تلفن هوشمند را در بازار جهانی عرضه می‌کند که عمده آن‌ها مربوط به بازار آمریکا و چین خواهد بود.

عرضه آیفون 12 مینی باقیمت بسیار پایین در کنار آیفون 12 با سایز 6.1 باعث شده تا بسیاری از کاربران برای خرید این محصولات ترغیب شوند. تعبیه تراشه A14 باقدرت پردازشی بالاتر، دوربین بهبود یافته با لنزهای بزرگ‌تر در کنار سیستم ارتباطی 5G از عوامل تشویق کننده کاربران برای خرید آیفون 12 در بازه زمانی یاد شده است.

گفتنی است در حال حاضر کمتر از دو ماه و نیم از زمان معرفی و عرضه آیفون 12 باقی مانده و حالا شرکت اپل آماده عرضه این تلفن‌های هوشمند به بیش از 80 میلیون کاربر در سراسر جهان است.

آیفون 12 در جریان کنفرانس اکتبر و در چهار مدل معرفی شده و تا هفته اول نوامبر 2020 تمامی مدل‌های آن آماده عرضه در بازار جهانی خواهند بود. این محصولات ممکن است در برخی از کشورهای جهان به صورت تدریجی آماده عرضه باشند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location