سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

اپل برنامه تعویض آیفون 12 را قبل از اولین پیش خرید آن که روز جمعه 16 اکتبر آغاز می‌شود، شروع کرده است.

بعد از جریان رونمایی از ‌آیفون‌های سری جدید یعنی آیفون 12، آیفون 12 مینی، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس، اپل برنامه تعویض آیفون 12 را تا قبل از آغاز پیش خرید روز جمعه ارائه کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

افرادی که قصد دارند در برنامه ارتقا یا تعویض آیفون 12 شرکت کنند بعد از طی کردن مراحلی که اپل آن را در اختیار کاربران قرار داده، می توانند 16 اکتبر آماده خرید باشند.

مشتریانی که قصد دارند از طریق برنامه تعویض آیفون 12، یک آیفون 12 یا آیفون 12 پرو خریداری کنند تا ساعت 9 عصر روز 15 اکتبر به وقت شرق آمریکا می‌توانند آن را انجام دهند.

گفتنی است که اپل سعی کرده تا برنامه تعویض آیفون خیلی راحت و سریع انجام شود و بعد از انجام مراحل پیش خرید توسط کاربران در اختیارشان قرار بگیرد.

اپل به کاربرانی که می خواهند از برنامه ارتقا یا تعویضآیفون استفاده کنند توصیه می‌کند که آیفون مورد نظر خود را انتخاب کنند، شرکت اپراتور تلفن همراه خود را تعیین و تایید کنند و به این ترتیب مراحل طی شده برای خرید را در تاریخ راه اندازی کاهش بدهند.

قیمت گذاری برای آیفون ها در این برنامه مشخص شده است. برای آیفون 12 پرو از قیمت 49.91 دلار در هرماه و برای آیفون 12 از 39.50 دلار ماهیانه شروع می‌شود. راهنمای AppleCare+ اطلاعات بیشتری را در این زمینه به کاربران ارائه می دهد.

اپل اعلام کرده که پیش خرید این دو مدل آیفون 12 از ساعت 5 صبح روز جمعه 16 اکتبر یا 25 مهر ماه به وقت شرق آمریکا شروع می‌شود و اولین ارسال به مشتریان روز جمعه 23 اکتبر یا 2 آبان انجام خواهد شد.

کاربرانی که قصد دارند آیفون 12 پرو مکس یا مینی دارند برای پیش خرید باید تا 6 نوامبر یا 16 آبان صبر کنند و ارسال آن در تاریخ 13 نوامبر یا 23 آبان راه اندازی می‌شود.

ذکر این نکته بسیار ضروری است که اپل این برنامه را در برخی کشورها انجام می‌دهد و کشور ایران در لیست اپل نیست.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location