شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 اپل در فناوری هوم پاد مینی از جدیدترین استانداردهای اتصال به اینترنت اشیا استفاده کرده است.

موضوعی که در صفحه اطلاعات فنی شرکت اپل در مورد هوم پاد مینی فاش شده، نشان می‌دهد که این بلندگوی کوچک به عنوان اولین محصول از اپل شناخته میشود که از فناوری شبکه اینترنت اشیا پشتیبانی می‌کند.

اینترنت اشیا به دستگاه‌ها و تجهیزاتی مربوط است که به شبکه اینترنت وصل شده و با استفاده از اپلیکیشن‌های موجود در گوشی‌های هوشمند و تبلت قابل کنترل و مدیریت هستند.

اپل برای فناوری هوم پاد مینی از فناوری شبکه بر پایه IP با مصرف کم انرژی استفاده کرده که برای اتصال به اینترنت اشیا به کار می‌رود. برای این منظور اپل با ارائه سیستم ایمن و مبتنی بر شبکه ایجاد اکوسیستم دستگاه‌ها را آسان می‌کند.

فناوری شبکه کم مصرف می‌تواند چندین لایه از برنامه‌ها را پشتیبانی کند و ممکن است نقشی کلیدی در فرایند اتصال خانه هوشمند مبتنی بر IP ایفا کند و نتیجه‌ای از اتحاد اپل، آمازون و گوگل و سایر شرکت‌هایی که دنبال ساده‌ سازی ساخت دستگاه‌های سازگار با چندین اکوسیستم مثل الکسا، سیری و گوگل اسیستنت هستند، باشد.

در حال حاضر اپل می‌گوید که پشتیبانی فناوری کم مصرف از فناوری هوم پاد مینی صرفا به دستگاه‌های هوم کیت یا خانه هوشمند محدود می‌شود. به همین دلیل این فناوری هنوز نمی‌تواند در کراس پلتفرم نفوذ کند و باید دید که اپل چگونه از پس آن بر می‌آید.

در همین راستا اپل به یکی از حامیان طولانی مدت پروژهفناوری شبکه کم مصرف اشاره می‌کند، که تقریبا از 20 سال پیش به عنوان مدیر گروه توسعه این پروژه فعالیت کرده است.

پیش فروش هوم پاد مینی از 6 نوامبر یا 16 آبان و عرضه آن از 16 نوامبر یا 26 آبان آغاز خواهد شد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...