سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

قابلیت پشتیبانی هوم پاد از سینمای خانگی در اپل تی وی 4K به زودی ارائه خواهد شد.

بعد از برگزاری رویداد 13 اکتبر اپل و معرفی هوم پاد مینی، حالا نوبت به این رسیده که اپل به یک سؤال مهم و رایج کاربران پاسخ بدهد. بسیاری از مشتریان و کاربران هوم پاد می‌خواهند بدانند که آیا می‌توانند با متصل کردن هوم پاد نسل اول و یک هوم پاد مینی به استریوی خانگی دست یابند؟

پاسخ اپل به این سؤال خیلی صریح و روشن است؛ یک جواب کوتاه «نه»!

اپل اعلام کرده که نمی‌توان این دو هوم پاد را با هم جفت کرده و استریو ساخت. ولی این شرکت اشاره کرده که برای این منظور می‌توان دو هوم پاد مینی یا دو هوم پاد اصلی را با هم متصل کرد.

همچنین اپل تأکید کرده که کاربران می‌توانند دو هوم پاد متفاوت را در اتاق‌های مختلف استفاده کرده و یک موزیک هم‌زمان از هر دو آن‌ها پخش شود. این ویژگی جدید به اصطلاح Intercom اشاره می‌کند که قابلیت برقراری ارتباط بین دو دستگاه با عملکرد یکسان را نشان می‌دهد.

 ذکر این نکته ضروری است که هوم پاد اصلی در حال به روز رسانی است و ویژگی‌های بسیاری را به هوم پاد مینی که تازه معرفی شده ارائه می‌دهد. این قابلیت‌ها شامل Intercom، آپدیت شخصی، قابلیت Maps Continuity یکپارچه سازی ارتباطات و ادامه فعالیت بین دستگاه‌های اپل، استفاده کردن چند کاربر از پادکست و پشتیبانی از خدمات موزیک شخص ثالث مثل موزیک پاندورا و آمازون است.

گفتنی است که کاربران نمی‌توانند دو هوم پاد مینی و اصلی را هم‌زمان به اپل تی وی متصل کنند ولی می‌توان دو هوم پاد مینی را به اپل تی وی وصل کرده و صدای استریو بسازند.

هوم پاد مینی در دو رنگ سفید و خاکستری فضایی و با قیمت 99 دلار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. همچنین پیش سفارش این دستگاه از 6 نوامبر یا 16 آبان شروع شده و تحویل کالا از تاریخ 16 نوامبر یا 26 آبان آغاز خواهد شد.

مقایسه دو مدل هوم پاد در زیر ارائه شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location