سبد خرید خالی‌ست.
edc

یک یوتیوبر ناشناس آنباکس ایکس باکس را یک ماه قبل از عرضه‌ و قرار گرفتن آن در اختیار عموم کاربران، انجام داده است.

ایکس باکس سری ایکس و نسخه ارزان‌تر و باریک‌تر آن یعنی ایکس باکس سری اس تا 10 نوامبر عرضه نخواهند شد. اما برخی افراد کنسول نسل جدید مایکروسافت را در دست داشته و یک ماه قبل از عرضه آنباکس ایکس باکس را انجام داده اند.

اخیرا یک یوتیوبر به نام ویلی کرو، ویدیویی از ایکس باکس ایکس را آپدیت کرده است. ویدیوی دو دقیقه‌ای مردی را با یک هودی زرد خردلی نشان می‌دهد که هویتش به طور کامل مشخص نیست و در حال آنباکس ایکس باکس است، هر چند که این ویدیو توسط افراد متفرقه ثبت شده، اما گفته می‌شود که خود مایکروسافت نیز ممکن است در فاش شدن آن دخیل باشد.

بسته بندی دیده شده در ویدیو به رنگ سیاه و سبز یادآور ایکس باکس وان ایکس است ولی در یک افشاگری دیگر نیز دیده شد که بسته بندی آن تا حدودی متفاوت است. ویلی کرو حتی کنترلر ایکس باکس جدید را بیرون آورده و از آن استفاده میکند.وی سپس پلاستیک و نوار روی کنسول را برمی‌دارد.

آنچه که به نظر ضروری می‌رسد این است که باید نمونه اولیه و نمونه واقعی، همچنین پیش نمایش عملی سیستم بازی، سرعت بارگذاری و ویژگی Quick Resum یا از سر گیری سریع بازی را در مورد ایکس باکس ایکس رابررسی کرد. ویژگی Quick Resum یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین قابلیت‌های ایکس باکس سری ایکس است که به گیمر اجازه می‌دهد اگر حین بازی آن را متوقف کند، می‌تواند از همان جایی که بازی را رها کرده دوباره شروع کند.

مایکروسافت کنسول نسل نهمی خود را در ماه نوامبر آماده عرضه به عموم میکند، اما از همین حالا بسیاری از اطلاعات مهم آن در اختیار افراد قرار گرفته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location