سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 تنها چند ساعت به برگزاری کنفرانس Hi Speed شرکت اپل باقی مانده و حالا شایعات حاکی از آن است که در جریان این رویداد هیچ خبری از هوم پاد نسل 2 نیست.

اکانت توییتری @L0vetodream که تا پیش از این با انتشار شایعات مربوط به رویدادهای شرکت اپل شهرت زیادی پیدا کرده به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل در جریان این رویداد هیچ تلاشی برای معرفی از هوم پاد نسل 2 نمی‌کند. بر اساس ادعای این افشاگر شرکت اپل فقط و فقط از هوم پاد مینی با قیمت ارزان‌تر رونمایی می‌کند و تلاشی برای عرضه اسپیکرهای هوشمند پرچم‌دار خود در جریان این رویداد ندارد.

این در حالی است که شایعات گذشته حاکی از آن بودند که شرکت اپل دست کم از دوم مدل هوم پاد در جریان رویداد معرفی از آیفون 12 معرفی می‌کند. برخی دیگر از شایعات بر این تکیه داشتند که اپل سه هوم پاد را با عناوین هوم پاد نسل 2، هوم پاد مینی و هوم پاد مکس رونمایی می‌کند.

با این حساب در جریان رویداد امشب فقط باید منتظر معرفی هوم پاد مینی باشیم و شرکت اپل معرفی هوم پاد نسل 2 را احتمالاً به سال 2021 موکول خواهد کرد.

هوم پاد نسل اول در جریان رویداد WWDC 2017 معرفی شد و در آن زمان اپل اعلام کرد که این محصول را پس از چند ماه معرفی می‌کند، اپل در نهایت هوم پاد نسل اول را در جریان ماه‌های پایانی سال 2017 میلادی آماده معرفی کرد و این محصول آماده عرضه به بازار شد.

هوم پاد به دلیل محدودیت‌های کاربری ابتدایی خود با استقبال بسیار کمی از کاربران مواجه شد و به همین دلیل شرکت اپل به دنبال اعمال تغییراتی ویژه در این محصول است تا به کاربران امکانات بیشتری بدهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location