سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل طبق رسم همیشه پیش از آماده سازی و برگزاری کنفرانس جدید خود اقدام به داون کردن فروشگاه آنلاین خود کرده است. بنابراین فروشگاه آنلاین اپل در آستانه کنفرانس آیفون 12 از دسترس خارج شده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، در زمان تنظیم این مطلب کاربران در سراسر دنیا امکان ورود به وب سایت رسمی شرکت اپل برای خرید محصولات به صورت آنلاین را ندارند. این موضوع دقیقاً به برگزاری کنفرانس آیفون 12 مربوط است و هیچ کس در حال حاضر امکان ثبت سفارش آنلاین از طریق وب سایت رسمی این شرکت را در سراسر دنیا ندارد.

اپل همانند گذشته لوگوی خود را با رنگ مشکی نشان داده و به کاربران اعلام کرده که فروشگاه آنلاین رسمی‌اش به زودی آماده کار و در دسترس خواهد بود.

البته در حال حاضر این وب سایت امکان ثبت سفارش را ندارد و اپل استور آنلاین در حال به روز رسانی و اضافه شدن محصولات جدید است.

اپل همیشه در آستانه معرفی محصولات جدید خود در جریان کنفرانس‌هایش اقدام به مسدود کردن فروشگاه آنلاین اپل استور می‌کند تا محصولات جدید را اضافه کند. گفتنی است که در سال 2018 و در جریان کنفرانس 12 سپتامبر که آیفون XS و محصولات دیگر رونمایی شدند، فایل XML فروشگاه آنلاین اپل لو رفت و از آن طریق بسیاری از افراد از نام آیفون‌های جدید آگاه شدند. این اتفاق پس از کنفرانس 12 سپتامبر 2018 تکرار نشد، اما ممکن است در جریان این رویداد نیز دوباره این اتفاق بیافتد.

با این حال اپل تصمیم دارد در جریان رویداد 22 مهر 1399 که امشب ساعت 8:30 به وقت تهران برگزار می‌شود، از آیفون 12 و محصولات دیگر رونمایی کند و پس از آن شاهد اطلاعات تمامی این محصولات در فروشگاه آنلاین اپل استور خواهیم بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location