سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

کنفرانس High Speed اپل آماده برگزاری شده و مجموعه زیادی از شایعات در مورد آن نزدیک به یک سال گذشته منتشر شده است. این شایعات تا آخرین لحظه برگزاری رویداد نیز پایان نمی‌آیند و همچنان در حال انتشار توسط منابع خبری مختلف هستند. در این مطلب تصمیم داریم تا تک تک شایعات لحظه آخری کنفرانس Hi Speed اپل را بررسی کنیم. 

چه محصولاتی در جریان کنفرانس Hi Speed اپل معرفی می‌شوند؟

بدون شک در جریان این رویداد سری جدید تلفن‌های هوشمند آیفون رونمایی خواهند شد، اما آنچه مهم است این است که چه محصولات دیگری در کنار این تلفن‌های هوشمند معرفی می‌شوند. به‌طور کل شایعاتی که در لحظه آخر منتشر شده حاکی از معرفی چند محصول در جریان کنفرانس Hi Speed اپل هستند:

  • 1.آیفون 12 مینی
  • 2.آیفون 12
  • 3.آیفون 12 پرو
  • 4.آیفون 12 پرو مکس
  • 5.هوم پاد مینی
  • 6.اپل مگ سیف
  • 7.اپل مگ سیف دو

چه محصولاتی احتمالاً در جریان کنفرانس Hi Speed اپل رونمایی نمی‌شوند؟

در روزهای پایانی منتهی به این رویداد، مشخص شد که چندین محصول که شایعات مربوط به آن‌ها اشاره کرده بود و تأکید داشتند که در جریان رویداد سپتامبر یا اکتبر معرفی می‌شوند، قرار نیست در جریان این رویدادها آماده عرضه شوند.

تا هفته گذشته باور بر این بود که بسیاری از این محصولات در جریان رویداد مهر ماه رونمایی می‌شوند، اما حالا مشخص شده است که این محصولات در جریان رویداد امشب معرفی نمی‌شوند. این محصولات شامل ایرتگ میشود:

البته شایعات هنوز به‌طور دقیق تائید نشده‌اند و نمی‌توان از آن‌ها انتظار خاصی داشت و باید تا زمان برگزاری این رویداد در ساعت 20:30 به‌وقت تهران منتظر باقی ماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location