شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شایعه‌ها نشان می‌دهند که احتمالاً در جریان رویداد «Hi Speed» که در 22 مهر ماه برگزار می‌شود، محصولی جدید با عنوان شارژ مگنتی آیفون 12 معرفی و رونمایی می‌شود.

به تازگی گزارشی از برند MPOW یکی از یک تولید کننده لوازم جانبی ژاپنی منتشر شده که به معرفی محصول جدید اپل با نام شارژ مگنتی آیفون 12 اشاره می‌کند. این دستگاه یک شارژر بی‌سیم مگنتی است که برای آیفون جدید طراحی شده است.

عملکرد شارژر جدید از طریق خاصیت مگنت است که مکانیسم جدید شارژ بی‌سیم و مخصوص آیفون جدید است.

این شرکت ژاپنی در ادامه به توصیف این محصول می‌پردازد که این شارژ مگنتی آیفون با مکانیزم مگنت به شکل دایره به یک مکانیزم مشابه در آیفون 12 متصل شده و شارژر محکم به دستگاه وصل می‌شود. در این محصول عملکرد شارژ نسبت به شارژرهای بی‌سیم قدیمی بهتر شده که با گذشت زمان تغییر موقعیت می‌دهد. 

این شرکت همچنین اظهار می‌کند که این محصول برای آیفون جدید طراحی شده و ممکن است در سایر گوشی‌های هوشمند قابل استفاده نباشد.

نکته حائز اهمیت این است که این محصول جدید اپل، شارژ مگنتی آیفون 12 چند ساعتی قبل از کنفرانس پیش رو لو رفته است.

یکی از داغ‌ترین شایعه‌های منتشر شده اشاره می‌کند به اینکه اپل نام تجاری «magSafe» خود را احیا کرده ولی آن را با به کار بردن دو شارژر مگنتیک جدید که برای آیفون 12 طراحی شده استفاده می‌کند. این دو شارژر به نام‌های شارژر MagSafe و شارژر MagSafe Duo معرفی می‌شوند.

اپل احتمالاً این محصولات را همراه با استاندارد جدید خود آماده عرضه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌صورت مستقیم از سیستم شارژ بی‌سیم با استاندارد یکپارچه‌تر استفاده کرده و دیگر نگران محدودیت‌های شارژ بی‌سیم و تفاوت‌های آن در دستگاه‌های مختلفی نظیر اپل واچ و آیفون نباشند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...