سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌ها و شایعات موجود در مورد رویداد 22 مهرماه اپل حاکی از آن است که کنفرانس Hi Speed احتمالاً آخرین رویداد این شرکت در جریان سال 2020 نیست.

تا پیش از این اپل همیشه چهار کنفرانس را در هر سال برگزار می‌کرد. این رویدادها بر اساس آغاز هر فصل برگزار می‌شدند و اپل در هر یک از آن‌ها برنامه‌ای مشخص برای رونمایی از محصولات جدید خود داشت. اما حالا به نظر می‌رسد که شرکت اپل این رسم را به دلیل مشکلاتی که امسال برایش ایجاد شده کنفرانس گذاشته است.

اپل ممکن است پس از کنفرانس Hi Speed خود تصمیم به برگزاری یک رویداد دیگر پیش از پایان یافتن سال 2020 کم میلادی داشته باشد. رویداد اکتبر اپل که امروز 22 مهر ماه 1399 برگزار می‌شود قرار است زمانی مناسب برای معرفی آیفون 12 در چهار مدل جدید به همراه محصولاتی دیگر نظیر هوم پاد مینی و شارژر مگ سیف باشد. اما شایعاتی که از بسیاری از تحلیلگران منتشر شده، حاکی از یک رویداد دیگر تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی نیز هست.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در جریان یک رویداد دیگر در سال 2020 میلادی از محصولاتی نظیر مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون و ایرتگ ها رونمایی می‌کند، اما این شایعات به شدت تأکید دارند که اپل صرفاً این محصولات را از طریق وب سایت خود رونمایی نمی‌کند و ممکن است از طریق یک کنفرانس خبری دیگر آن‌ها را آماده رونمایی به تمامی جهان کند.

با توجه به این موضوع باید در نظر داشت که شرکت اپل در سال جاری میلادی و مشخصاً در ماه نوامبر یک رویداد دیگر را برای معرفی کامپیوترهای مک برگزار کند و در جریان آن آخرین مجموعه از محصولات خود را رونمایی و آماده فروش به کاربران کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location