سبد خرید خالی‌ست.
Xbox-Series-X

مایکروسافت هنوز ایکس باکس سری ایکس و اس را آماده عرضه به بازار نکرده و حالا تصویری از جعبه آن در شبکه‌های اجتماعی لو رفته است. جعبه ایکس باکس سری ایکس توسط یکی از کاربران در توییتر منتشر شده است.

این تصویر توسط یک کاربر کانادایی گرفته شده است. جالب اینجا است که او از جمله کارکنان یکی از شعبه‌های فروشگاه Best Buy در کانادا است که این کنسول بازی را در زمان ابتدایی برای عرضه آماده فروش دارد. این تصویر نشان می‌دهد که شرکت مایکروسافت هنوز از همان سبک همیشگی خود برای بسته بندی ایکس باکس‌ها استفاده کرده است.

تصویر جعبه ایکس باکس سری ایکس شامل نسخه یک ترابایتی این کنسول است که همانند گذشته در دو رنگ سبز و مشکی که نماد و نشان ایکس باکس‌ها است تولید شده است. 

این جعبه در مقایسه با بسته بندی ایکس باکس وان که در سال 2014 آماده عرضه شد، تغییرات زیادی نداشته است و تنها رنگ مشکی به بدنه آن اضافه شده است. مهم‌ترین تفاوت این دو جعبه به سبز بودن کامل جعبه ایکس باکس وان در تمامی ابعاد آن مربوط بوده است.

مایکروسافت تصمیم دارد تا در ماه آینده فرایند فروش جهانی ایکس باکس سری ایکس را آغاز کند و از آن طریق به کاربران و طرفداران کنسول‌های بازی خود، امکاناتی ویژه را برای اجرای هر چه‌بهتر بازی‌های جدید ارائه کند. ایکس باکس نسل نهمی قرار است در دو نسخه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس آماده عرضه شود که همراه با امکاناتی ویژه و خاص آماده عرضه خواهند شد. این کنسول‌ها از بازی‌های جدید پشتیبانی می‌کنند با این حال مایکروسافت اعلام کرده که ایکس باکس وان تا دو سال آینده تمامی بازی‌های جدید را نیز پشتیبانی خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location