سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

شرکت اپل فرایند فروش محصولات بیتس را به طور کامل از وب سایت خود غیرفعال کرده که به احتمال زیاد به مسئله رونمایی از محصولات جدید در کنفرانس High Speed اپل مربوط است.

اپل در حال حاضر هیچ یک از محصولات بیتس را در وب سایت فروشگاه آنلاین خود موجود ندارد و این محصولات را در هیچ کجای دنیا به صورت آنلاین نمی‌فروشد. این مسئله که از چند ساعت پیش رخ داده، به احتمال زیاد به رویداد فردای شرکت اپل مربوط است و شرکت اپل تصمیمی برای معرفی و رونمایی از محصولات جدید از دسته محصولات صوتی در جریان کنفرانس فردا دارد.

تا پیش از این شایعاتی مبنی بر عرضه یک هدفون روگوشی از برند اپل با عنوان ایرپاد استودیو و نسخه ارزان قیمت اسپیکر هوشمند این شرکت با عنوان هوم پاد مینی منتشر شده بود و حالا شایعات جدید به این موضوع دامن زده‌اند که شرکت اپل با توقف فروش محصولات بیتس تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس فردا تغییراتی مهم را اعمال کند و محصولاتی جدید از دسته بندی صوتی را آماده عرضه به بازار کند.

وب سایت Apple Terminal اعلام کرده که از چند ساعت پیش فرایند عرضه این محصولات در تمامی اپل استورهای آنلاین رسمی متوقف شده است که به احتمال زیاد به موضوع کنفرانس فردا مربوط است. برخی از منابع حاکی از معرفی یک اسپیکر جدید با برند بیتس نیز هستند.

در صورت حقیقت داشتن این شایعات و ارتباط خروج محصولات بیتس از چرخه فروش، شرکت اپل تصمیم دارد تا علاوه بر رونمایی از هدفون انحصاری خود، محصولاتی جدید از برند بیتس را نیز آماده عرضه به بازار کند که پس از برگزاری رویداد فردا رخ خواهند داد.

شرکت اپل تصمیم دارد تا کنفرانس جدید خود با عنوان High Speed را فردا سه شنبه آماده برگزاری کند که در جریان آن احتمالاً محصولاتی نظیر آیفون 12 و هوم پاد مینی رونمایی می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location