سبد خرید خالی‌ست.
Free-Airpods

 اپل قصد دارد از 17 اکتبر برای مدت زمانی مشخص در فروشگاه آنلاین هند پیشنهاد خرید ایرپاد مجانی را همراه یک ‌آیفون 11 ارائه می‌دهد.

اپل جزئیات آفر خود را با طرح یکی از فستیوال‌های ملی هند با عنوان «دیوالی» منتشر کرده که طی آن ایرپاد مجانی به ازای خرید یک آیفون 11 ارائه می‌شود. تاریخ پایان این پیشنهاد ویژه موقتی هنوز مشخص نیست، اما میدانیم که اپل برای مدت زمان طولانی این پیشنهاد را به کاربران هندی خود ارائه نمی‌دهد.

اپل بعد از رویداد 15 سپتامبر و معرفی برخی محصولات جدید خود، فروشگاه آنلاین اپل در هند را راه اندازی کرد که طیف کاملی از محصولات و لوازم جانبی در آن ارائه شده است. در این فروشگاه که در هند راه اندازی شده کاربران می‌توانند برای خرید و بررسی محصولات از متخصصین اپل کمک بگیرند. این فروشگاه همچنین تخفیف مخصوص دانشجویان و دانش آموزان، تحویل رایگان بدون تماس، گزینه‌های تأمین مالی، برنامه تجاری برای فروش آیفون و غیره را به کاربران ارائه می‌دهد.

همان‌طور که اشاره شد آفر «دیوالی» اپل به ارائه ایرپاد مجانی در کنار خرید آیفون 11 اشاره دارد و اپل اعلام کرده که از 17 اکتبر این پیشنهاد ویژه را آغاز خواهد کرد و این پیشنهاد ویژه فقط در فروشگاه آنلاین اپل در هند ارائه می‌شود. این موضوع به تخفیف‌هایی اشاره می‌کند که معمولاً در ابتدای هر جشنواره فروش محصولات توسط بسیاری از شرکت‌های مطرح انجام می‌گیرد.

البته ممکن است در آینده کاربران هندی با پیشنهاد‌های ویژه‌تری از طرف اپل مواجه باشند. گفتنی است که آمازون هم قرار است آیفون را با تخفیف در دسترس کاربران برخی از نقاط دنیا قرار دهد.

کاربرانی که قصد خرید آیفون 11 به همراه ایرپاد مجانی را دارند، باید به فروشگاه آنلاین اپل در کشور هند مراجعه کنند. این پیشنهاد ویژه باعث تثبیت جایگاه اپل در بازار تلفن‌های هوشمند هند خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location