سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

تنها یک روز به معرفی آیفون 12 باقی مانده و حالا افشاگری‌های مهمی در مورد مشخصات فنی و فیس آیدی آیفون 12 منتشر شده است.

Max Weinbach افشاگر اکانت توییتری @PineLeaks اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید گوشی‌های مدل 2020 خود از ابزارهای بهبود یافته تری استفاده کند. فیس آیدی آیفون 12 به همراه سیستم زوم دوربین و عمر باتری در این تلفن‌های هوشمند بهبودهای ویژه‌ای پیدا خواهد کرد.

Weinbach اعلام کرده که مهم‌ترین اطلاعات در مورد آیفون‌های جدید توسط اکانت کاربری Kang در شبکه اجتماعی Wiebo منتشر شده است. با این حال برخی از جزئیات ویژه هنوز باقی مانده که این اکانت کاربری به آن‌ها پرداخته است.

بر اساس این بررسی‌ها، شرکت اپل تصمیم دارد تا از قابلیت «الگوریتم دینامیکی تشخیص منطقه» در تولید آیفون 12 استفاده کند که باعث بهبود فرایند تشخیص چهره از طریق فیس آیدی می‌شود. علاوه بر این، استفاده از این فناوری جدید تا حدودی به کاهش اندازه ناچ کمک می‌کند، اما در عمل این موضوع زیاد محسوس نیست.

با توجه به این ادعاها، Weinbach اعلام کرده که فقط در آیفون 12 مینی با سایز 5.4 اینچ شاهد کاهش ابعاد ناچ خواهیم بود و شرکت اپل اقدامی برای کاهش ناچ در مدل‌های دیگر تلفن‌های هوشمند خود نمی‌کند. این موضوع نیز صرفاً به خاطر فشرده سازی قطعات دوربین Truedepth در آیفون 12 مینی است که باعث می‌شود تا ابعاد دستگاه به شکلی منطقی و قابل قبول کاهش پیدا کند.

Weinbach همچنین اعلام کرده که شرکت اپل در تولید آیفون 12 تلاش کرده تا سیستم زوم دیجیتالی دوربین را از طریق تغییرات نرم افزاری بهبود بخشد، بر این اساس، آیفون 12 با سیستم زوم اپتیکال بهینه سازی شده از طریق الگوریتم‌های ویژه آماده تولید و عرضه می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location