سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 بررسی های اخیر از میزان فروش کامپیوترهای مک در سه ماهه سوم سال 2020 حاکی از آن است که فروش این محصولات در بازه سه ماهه سوم سال 2020 نزدیک به 13.2 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

با توجه به این موضوع، فروش کل کامپیوترهای شخصی 12.7 درصد رشد را تجربه کرده است و در بازه زمانی یاد شده 79.2 میلیون واحد محصول از دسته کامپیوترهای شخصی از ویندوز و مک به فروش رسیده است.

این گزارش نشان میدهد که شرکت اپل هنوز به عنوان چهارمین شرکت تولید کننده و فروشنده کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان شناخته میشود. با این حال رشد بیشتری نسبت به دیگر شرکت های رقیب در زمینه فروش محصولات خود داشته است.

برند چینی-آمریکایی لنوو به عنوان اولین فروشنده کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان، با رشد 11.4 درصدی مواجه شده است. از طرف دیگر شرکت اچ پی که در مقام دوم این جدول قرار گرفته در 11.9 درصد رشد را نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته تجربه کرده و شرکت Dell نیز به عنوان سومین فروشنده کامپیوترهای شخصی بیشترین افت را در رشد فروش تجربه کرده است.

شرکت Dell در حال حاضر و در بازه زمانی یاد شده رشد منفی 0.5 درصدی را تجربه کرده است که به احتمال زیاد در آینده نزدیک بسیاری از شرکت های رقیب نظیر اپل و ایسر ممکن است از آن پیشی بگیرند. همچنین اپل با رشد 13.2 درصدی خود توانسته به عنوان چهارمین شرکت مهم در صنعت تولید کامپیوترهای شخصی شناخته شود.

شرکت ایسر نیز به عنوان پنجمین شرکت تولید کننده این دست از محصولات با رشد 15 درصدی توانسته بیشتری میزان فروش را نسبت به سال گذشته از خود به جای بگذارد و رکورد خود در زمینه عرضه لپ تاپ ها و کامپیوترهای ویندوزی را بشکند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location