سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 مدیر عامل پروتون میل به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل شبیه به مافیا در دنیای دیجیتال رفتار می‌کند.

تا پیش از این و مشخصاً در سال 2018 اندی ین مدیر عامل پروتون میل طی مصاحبه با وب سایت The Verge اعلام کرده بود که این سرویس ایمیل تصمیم دارد تا امکاناتی ویژه را از طریق خرید درون برنامه‌ای در اپ استور بیاورد. این در حالی است که پروتون میل از سال 2016 در اپ استور فعالید داشته و در آن زمان ارائه خدمات پرداختی از طریق ایمیل‌ها نیز وجود داشته است. اما این خدمات پولی به‌صورت مستقیم از طریق اپلیکیشن اپ استور ارائه نمی‌شده است.

وی در ادامه اعلام کرده که در طول دو سال اولیه فعالیت پروتون میل هیچ مشکلی درزمینهٔ ارائه خدمات از طریق اپ استور به کاربران وجود نداشت. اما اپل پس از مدتی تلاش کرده تا شبیه سازمان‌های مافیایی عمل کند و با بهانه‌هایی نظیر امنیت کاربران و مسائل دیگر از توسعه دهندگان پول بگیرد.

اپل ظاهراً از پروتون میل درخواست کرده تا حق کمیسیون مربوط به پرداخت‌های درون برنامه‌ای خود را ارائه دهد. این شرایط تا پیش از این نیز برای اپلیکیشن‌های مدیریت ایمیل نظیر بلومیل و ابزار مدیریت وبلاگ وردپرس نیز به وجود آمده بود.

مدیر عامل این سرویس ارائه دهنده ایمیل اعلام کرده که به دلیل عدم ارائه پرداخت‌های مورد درخواست اپل، از ماه گذشته امکان ارائه آپدیت‌های نرم افزاری را به کاربران خود نداشته است و این موضوع باعث شده تا امنیت کاربرانش به خطر بیافتد.

وی همچنین اعلام کرده که در میان این مبارزه‌های قانونی اپل جایگاه قاضی، هیئت‌منصفه و جلاد را گرفته و هر کاری که بخواهد را بدون هیچ گونه توجیه انجام می‌دهد.

تا پیش از این اپل 26 درصد کمیسیون برای فروش اپلیکیشن‌ها دریافت می‌کرد و حالا دریافت 30 درصدی این مبلغ باعث شده تا برخی از اپلیکیشن‌ها نظیر پروتون میل به فکر عدم ارائه خدمات به کاربران پلتفرم آی او اس و آیپد او اس بیافتند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location