سبد خرید خالی‌ست.
147

بررسی‌های اخیر انجام شده از طرف کاربران نسخه‌های بتای اسپاتیفای حاکی از آن است که توسعه دهندگان این سرویس در حال تست ویجت جدید برای آیفون هستند. با توجه به این موضوع، ویجت اسپاتیفای برای آیفون به زودی آماده عرضه می‌شود.

ویجت اسپاتیفای برای آیفون قرار است امکان قرار گرفتن روی دکمه هوم را داشته باشد و کاربران نیز می‌توانند برخی از شخصی سازی‌های ویژه را روی آن انجام دهند. البته این ویجت در حال حاضر در اختیار عموم کاربران قرار نگرفته با این حال تصاویر مربوط به آن از همین حالا آماده انتشار از طرف تست کنندگان بتا شده است.

بسیاری از کاربران Reddit اقدام به تست و بررسی این ویجت کرده‌اند و تصاویری از آن در سایزهای مختلف را نیز منتشر کرده‌اند. این تصاویر نشان می‌دهد که اسپاتیفای در حال توسعه و ساخت یک ویجت جدید است و به زودی آن را آماده عرضه به کاربران می‌کند.

با وجود انتشار این تصاویر هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار این ویجت‌های جدید به کاربران اسپاتیفای منتشر نشده است. با این حال مشخص شده که کاربران در آینده نزدیک به آن دسترسی خواهند داشت. 

 ویجت‌های هوم اسکرین از آی او اس 14در اختیار کاربران قرار گرفت و از همین حالا بسیاری از اپلیکیشن‌ها در سراسر جهان از طریق آپدیت‌های ارائه شده اپ استور این قابلیت‌ها را به کاربران خود ارائه داده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که اسپاتیفای کیکی از آخرین نرم افزارهایی است که امکانات یاد شده را به کاربران خود در پلتفرم آی او اس ارائه می‌دهد.

این ویجت‌ها احتمالاً تا هفته‌های آینده در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت وبا یک آپدیت ساده امکان تنظیم آن‌ها روی دستگاه‌های مختلف کاربران وجود خواهد داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location