سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

موسیقی متن فیلم‌های مختلف از دیزنی، مارول و دی سی به سرویس اپل موزیک اضافه خواهد شد.

شایعه‌های منتشر شده حاکی از این است که دیزنی پس از آغاز همکاری با اپل اعلام کرده کاربران اپل موزیک می‌توانند به مجموعه‌ای از 30 لیست پخش، موسیقی‌های متن کلاسیک، ایستگاه‌های رادیویی و فیلم‌های دیزنی، پیکسار، مارول و جنگ ستارگان دسترسی داشته باشند. موزیک متن فیلم‌ها به صورت تدریجی به اپل موزیک اضافه می‌شود.

لیست پخش‌هایی که در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت شامل محبوب‌ترین‌های دیزنی از جمله فروزن، میکی ماوس، وینی پو و برنامه‌های دیزنی جونیور، فیلم‌های مارول و جنگ ستارگان و سریال‌های دیزنی پلاس و غیره است. همچنین یک لیست پخش از آهنگ‌های پخش شده در دیزنی لندها مثل Magic Kingdom آماده پخش خواهند شد.

زمان راه اندازی لیست پخش دیزنی در اپل موزیک هالووین امسال اعلام شده است که محتوای آن به طور مرتب به روز رسانی خواهد شد. همچنین برنامه ویژه و پر بیننده رادیو دیزنی در ایستگاه رادیویی اپل موزیک پخش می‌شود که میزبان آن هنرمند محبوب هالیوود رکوردز سوفیا کارسون خواهد بود.

در این برنامه مصاحبه‌های اختصاصی با هنرمندان درباره تجربیات خود در ایجاد لحظات شاخص در تاریخ موسیقی دیزنی انجام خواهد شد و در حدود 80 سال ازموفقیت‌های ماندگار دیزنی را جشن خواهند گرفت.

نکته حائز اهمیت این است که کاربران می‌توانند بدون داشتن حق اشتراک اپل موزیک در برنامه Play Disney Parks به نمونه‌های آهنگ گوش دهند ولی برای گوش کردن به آهنگ کامل پلی لیست دیزنی پارک، داشتن اشتراک اپل موزیک ضروری است.

برای دریافت سرویس اپل موزیک کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت اپل موزیک و شارژ حساب کاربری خود، اقدام به فعال سازی اکانت خود در این سرویس کنند و از موسیقی‌های ارائه شده در آن بهره ببرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location