سبد خرید خالی‌ست.
Find-my

اخیراً بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که اپل آیدی آن‌ها برای وارد شدن به بخش‌های کاربردی در دستگاه‌ها و سرویس‌های مختلف با مشکل مواجه شده است. حال بررسی‌ها نشان می‌دهد که این موضوع به صورت مستقیم به بخش Find My مربوط است و بهتر است کاربران ایرانی این قابلیت را در دستگاه‌های خود خاموش کنند.

بسیاری از کاربران ایرانی و برخی دیگر از کشورهای خاورمیانه‌ای اعلام کرده‌اند که با مشکل this apple id is not active مواجه شده‌اند. این موضوع مشخصاً زمانی رخ می‌دهد که اپلیکیشن Find My روشن باشد و کاربر به اپل آیدی خود شماره تلفن نداده باشد. در عین حال اپل آیدی های دارای این شرایط که از آدرس‌های فیک استفاده کرده‌اند با این مشکل به طرز عجیبی درگیر هستند.

برای مقابله با بروز مشکل this apple id is not active بهتر است هر چه سریع‌تر کاربران قابلیت Find My را روی تمام دستگاه‌های خود غیرفعال کنند که با این مشکل مواجه نشوند.

قابلیت Find My باید روی تمام دستگاه‌های مبتنی بر اپل آیدی غیرفعال شود

برای جلوگیری از غیرفعال شدن اکانت کاربری اپل آیدی خود، حتماً باید قابلیت Find My را از تمام دستگاه‌های خود خاموش کنید. این موضوع باعث می‌شود تا احتمال گرفتار شدن با مشکل غیرفعال شدن اکانت کاربری بسیار کاهش یابد و کاربران بتوانند به صورت عادی از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

قابلیت Find My صرفاً برای پیدا کردن محل دستگاه است که برای حفظ امنیت آیفون، آیپد و مک بسیار کاربردی است. این قابلیت در بسیاری از دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل فعال است و کاربران ایرانی نیز از آن استفاده می‌کنند، با این حال بررسی‌های نشان می‌دهد که این قابلیت برای بسیاری از کاربران با مشکل و دردسر مواجه می‌شود. 

چگونه Find My را خاموش کنیم؟

کافی است مراحل زیر را طی کنید:

  • 1.به Settings بروید
  • 2.روی نام خود تپ کنید
  • 3.گزینه Find My iPhone/iPad را بزنید
  • 4.گزینه TurnOff را بزنید
  • 5.پسورد اپل آیدی خود را بزنید
  • 6.روی Turn Off تپ کنید
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location