شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بر اساس شایعه‌های منتشر شده قیمت هوم پاد مینی۹۹ دلار پیش بینی شده و تاریخ عرضه آن ممکن است برای ماه آینده اعلام شود.

یکی از کاربران در شبکه اجتماعی Weibo برای هر یک از محصولات اپل که قرار است در کنفرانس 13 اکتبر معرفی شود، اطلاعات دقیقی را ارائه کرده که یکی از آنها بلندگو هوم پاد با شکل کوچکتر یا هوم پاد مینی خواهد بود. البته برخلاف تاریخ انتشار، به قیمت هوم پاد مینی اشاره شده است.

در این پست که توسط Ice Universe توئیت شده اطلاعات دقیقی از محصولاتی که در رویداد قبلی منتشر نشده را ارائه داده است. مطابق این پست اسم رسمی اسپیکر هوم پاد مینی دیده شد. همچنین قیمت هوم پاد مینی 99 دلار اعلام شده است.

گفته شده که ارتفاع هوم پاد مینی3.3 اینچ خواهد بود در حالی که ارتفاع هوم پاد اصلی 6.8 اینچ است. شواهد نشان می‌دهد که هوم پاد مینی احتمالا دارای پردازنده S5 خواهد بود که قبلا در محصولات دیگر اپل مانند اپل واچ سری 5 و اپل واچ اس ای به کار رفته است.

پردازنده S5 با قابلیتهایی شامل حجم کم، قدرت پردازش بالا و مصرف کم باتری در این سری از محصولات اپل قرار گرفت. گفتنی است که تعداد توییترهای تعبیه شده در این اسپیکر از هفت به دو عدد کاهش یافته است که به منظور کاهش قیمت این مسئله رخ داده است.

همین شایعه‌ها نشان می‌دهند که هوم پاد مینی در تاریخ 16-17 نوامبر به فروش خواهد رسید. گورمن از بلومبرگ پیش بینی می‌کند که اسپیکر یا بلندگوی جدید شامل دو عدد باند توئیتر باشد و به این شکل جایگزین هفت باند توئیتری فعلی خواهد شد. شاید بتوان ادعا کرد که بلندگوی جدید با قابلیت کاهش تعداد باندهای توئیتری عرضه خواهد شد.

شایعه دیگری که به تازگی منتشر شده شامل معرفی لوازم جانبی اپل است. به شارژ بیسیم مگ سیف اشاره شده و علاوه بر آن مجموعه کامل آیفون 12 که انتظار می رود هفته آینده معرفی و عرضه شوند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...