سبد خرید خالی‌ست.
B

مدیر بخش توسعه بازی‌های ویدیویی در شرکت مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده که این شرکت بالاخره با اپل بر سر عرضه ایکس کلاود در آیفون کنار خواهد آمد.

فیل اسپنسر مدیر بخش توسعه بازی‌های مایکروسافت در مصاحبه با بیزینس اینسایدر اعلام کرده که این سرویس روزی برای آیفون و آیپد آماده عرضه خواهد شد و اختلاف مایکروسافت و اپل بر سر تجاری سازی دلیلی برای توقف روند توسعه این قابلیت در آیفون و آیپد نشده است.

بر این اساس مشخص شده که مایکروسافت همچنان در حال کار روی بهینه سازی و بهبود قابلیت‌های استریم بازی‌های مبتنی بر پردازش‌های ابری خود در پلتفرم‌های شرکت اپل است.

او اعلام کرده که چشم انداز برای فناوری استریم بازی به اینجا ختم می‌شود که کنسول‌های ما به عنوان یک محصول سخت افزاری، به گیمرها انتخاب بیشتر در نحوه اجرای بازی بدهد. استریم بازی‌ها و سرویس‌های مبتنی بر آن از همین حالا آماده عرضه در پلتفرم‌های دیگری مثل اندروید شده‌اند، اما اپل از ارائه این قابلیت خودداری کرده است.

با این وجود مایکروسافت همچنان امید دارد تا روزی بتواند با شرکت اپل بر سر عرضه بازی‌های ویدیویی از طریق استریم و پردازش ابری همکاری کند. تا پیش از این اپل با تغییر سیاست‌های خود در اپ استور چنین اجازه‌ای را به شرکت مایکروسافت داده بود. اما مشروط بر این بود که کاربران تک تک بازی‌ها را در اپ استور بررسی و دانلود کنند و همین مسئله باعث شد تا شرکت مایکروسافت از ارائه این قابلیت خودداری کند.

با این حال شرکت مایکروسافت در حال ارائه امکاناتی برای اجرای بازی‌های استریم و مبتنی بر پردازش ابری از طریق مرورگر اینترنت و به صورت مستقیم است و این سرویس را از سال 2021 آماده عرضه خواهد کرد که در آن صورت حتی نیاز به همکاری با شرکت اپل نیز ندارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location