سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

سورپرایز واقعیت افزوده اپل احتمالاً در جریان رویداد 13 اکتبر و با امکاناتی جدید در آیفون 12 فاش خواهد شد.

صفحه رویداد اپل این بار نیز همانند ماه گذشته یک قابلیت واقعیت افزوده را به کاربران ارائه داده و تصویری جدید را همراه با تاریخ برگزاری رویداد نشان داده است.

در صفحه رسمی رویدادهای اپل در کنار عنوان رویداد «Time Flies» در سپتامبر، عنوان «Hi Speed» دیده می‌شود که باعث شده تا شایعات زیادی در مورد آنچه در جریان کنفرانس معرفی خواهد شد، منتشر شود.

در واقع حدس زده می‌شود که اپل ویژگی «AR» را با به شکل خاصی در جریان این رویداد رونمایی کند و توجه بیشتری از کاربران را به قابلیت‌های آیفون و محصولات جدید خود جلب کند.

 سورپرایز پنهانی که در این بخش وجود دارد از این موضوع  را نشان می‌دهد که در تصویر واقعیت افزوده جدید دایره‌های شناور آبی، نارنجی و طلایی طی یک انفجار تبدیل به گوی‌های شناوری می‌شوند که در مرکز آن تاریخ رویداد «10.13» به رنگ نارنجی نمایش داده می‌شود.

اما نکته مهم این است که اپل احتمالاً در تولید آیفون 12 از فناوری و لنز LiDAR استفاده کرده که باعث می‌شود تا قابلیت‌های ویژه‌ای برای واقعیت افزوده آماده عرضه شده باشد که در این تلفن‌های هوشمند ارائه می‌شود.

در حال حاضر تجربه واقعیت افزوده اپل را می‌توانید در آیفون‌ها با سوایپ کردن، چرخاندن و فشار دادن و از هر زاویه‌ای مشاهده کنید. کافی است به بخش Events وب سایت رسمی اپل رفته و با استفاده از سافاری روی لوگوی اپل تپ کنید..

پیش بینی‌ها نشان می‌دهند که ۴ مدل آیفون ۱۲ جدید و محصولات دیگری نظیر ایرپاد استودیو و ایرتگهای اپل همچنین تغییر بزرگ مک به سمت اپل سیلیکون در جریان این رویداد رونمایی خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location