سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اپل از روز گذشته دعوت‌نامه کنفرانس آیفون 12 را منتشر کرده و هنوز اطلاعات دقیقی از طرف منابع رسمی این شرکت در مورد رویداد هفته آینده نداریم. هر چند که شایعات زیادی در مورد معرفی محصولات جدید در جریان این رویداد منتشر شده، اما هنوز هیچ اطلاعاتی غیر از والپیپر این رویداد به صورت رسمی تائید کننده چیزی نبوده است.

والپیپر کنفرانس آیفون 12 شامل سه دایره تو در تو می‌شود که با رنگ نارنجی و آبی تیره یا سرمه‌ای نشان داده است. تا پیش از این بسیاری از کاربران در رویدادهای گذشته شرکت اپل اقدام به دریافت شایعاتی از محصولات جدید آن هم از طریق لوگو یا ظاهر دعوت‌نامه‌ها کرده بودند و حالا این رویداد جدید نیز از این موضوع استثنا نیست.

از اطلاعاتی که appledesign یکی از پیج‌های اینستاگرامی فعال در حوزه اپل می‌توان گفت که دو رنگ نارنجی و سرمه‌ای نشان داده شده در این والپیپر می‌تواند نوید دهنده معرفی محصولاتی با رنگ‌های مشابه باشد. تا پیش از این اپل در جریان کنفرانس سپتامبر از اپل واچ با رنگ آبی رونمایی کرده بود و حالا نیز می‌توان گفت که این لوگو و در کنار معرفی اپل واچ جدید نشان از معرفی آیفون‌های جدید با رنگ مشابه یعنی Navy Blue خواهد بود.

دایره‌های تو در توی منتشر شده نیز بر اساس برخی از گزارش‌ها می‌تواند نشان از معرفی محصولاتی دایره‌ای شکل نظیر ایرتگ باشد.

علاوه بر این، شرکت اپل از عبارت High Speed در زیر این لوگو استفاده کرده که احتمالاً به عرضه آیفون‌های مبتنی بر 5G و پردازنده A14 اشاره دارد.

در بخش دایره‌ها نیز می‌توان تصویری از کنار یک هدفون رو گوشی و یک اسپیکر هوشمند را نیز دید که احتمالاً مربوط به معرفی ایرپاد استودیو و هوم پاد خواهد بود.

اپل تصمیم دارد تا کنفرانس جدید خود را در هفته آینده برگزار و محصولات جدیدی را در جریان آن رونمایی کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location