سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-5C

 شرکت اپل اعلام کرده که آیفون 5c را به زودی به لیست محصولات از رده خارج شده خود اضافه می‌کند و دیگر پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری این محصول نخواهد کرد.

شرکت اپل مشخصاً تاریخ 31 اکتبر 2020 را برای این تلفن هوشمند در نظر گرفته است و قرار است پس از آن هیچ پشتیبانی مشخصی به این محصول ارائه ندهد. این پشتیبانی شامل خدمات مربوط به تعمیر سخت افزاری در اپل استورها، خدمات مربوط به رفع مشکلات نرم افزاری در بخش Genius Bar اپل استورها و عرضه آپدیت‌های امنیتی می‌شود.

آیفون 5c هر چند که مدتی است آپدیت‌های جدید آی او اس را دریافت نمی‌کند، اما تا به امروز برخی از آپدیت‌های امنیتی مربوط به بقا و کارکرد درست را از طریق شرکت اپل دریافت کرده بود. حال اپل اعلام کرده که حتی آپدیت‌های نرم افزاری را نیز به این محصول ارائه نمی‌دهد و پس از مدت زمانی مشخص کاربران حتی امکان استفاده درست از این محصولات را نخواهند داشت.

آیفون 5c در اواسط سال 2014 به‌عنوان یک محصول میان رده از طرف شرکت اپل معرفی شد. این محصول که هم‌زمان با مک بوک پرو 15 اینچ نسل اول عرضه شده بود، توانایی زیادی در جلب توجه مخاطبین و کاربران نداشت و همین موضوعباعث شد تا شرکت اپل برای مدت زمانی مشخص فرایند تولید محصولات میان رده را کنار بگذارد.

در نهایت شرکت اپل در سال 2018 برای بار دیگر تصمیم گرفت تا محصولات میان رده خود را آماده تولید به بازار کند. آیفون XR و آیفون 11 که در سال‌های 2019 و 2020 آماده رونمایی شدند از حمله محصولات میان رده شرکت اپل و ادامه دهنده راه آیفون 5c در بازار محصولات الکترونیکی تولید شده توسط شرکت اپل بودند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location