سبد خرید خالی‌ست.
sushima

ماه گذشته بود که توسعه دهندگان بازی گوست آف سوشیما خبر از عرضه نسخه مالتی پلیر این بازی را در آینده نزدیک داده بودند و حالا اولین آپدیت نسخه 1.1 گوست آف سوشیما برای کاربران پلی استیشن قرار است منتشر شود.

این به روز رسانی قرار است جمعه دو هفته آینده آماده عرضه شود که به کاربران امکانات ویژه‌ای برای کنترل افسانه‌ها، یا همان Legend های بازی را می‌دهد.

وبلاگ پلی استیشن نیز برخی از جزئیات آپدیت این بازی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد که بخش مالتی پلیر گوست آف سوشیما مجهز به تغییراتی ویژه و تأثیر گذار باشد و تجربه‌ای کاملاً متفاوت را از اجرای یک بازی آنلاین ارائه دهد.

این اطلاعات نشان می‌دهد که وقتی این آپدیت جدید برای کاربران از طریق پلی استیشن استور منتشر شود، کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس و فعال سازی آن روی اکانت خود، اقدام به اجرای بازی به صورت آنلاین کرده و تجربه‌ای کاملاً متفاوت‌تر نسبت به گذشته در اجرای این بازی داشته باشند.

این نسخه جدید قرار است به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران گوست آف سوشیما قرار گیرد با این حال اجرای آن نیاز به خرید اکانت پلی استیشن پلاس دارد. در این بخش کاربران در یک تیم چهار نفره عضو شده و به صورت همکاری در یک جنگ شرکت می‌کنند و با دشمنان مختلف می‌جنگند. هر یک از کاراکترهای این گروه چهار نفره اعضای متفاوتی از گروه‌های مختلف هستند که امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و امکاناتی نظیر سلاح‌ها و موارد دیگر را برای کاربران فراهم می‌کنند.

پس از نصب این آپدیت از روز جمعه دو هفته آینده کاربران می‌توانند در این تیم‌های چهار نفره با دشمنان مختلف بجنگند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location