سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که هدست اپل قرار است قابلیت نمایش تصاویر هولوگرافیک را داشته باشد.

اطلاعات بیشتری از هدست اپل در جدیدترین پتنت این شرکت منتشر شده است که نشان می‌دهد با ترکیب واقعیت افزوده و واقعیت مجازی روی نمایشگر، اپل می‌تواند تصاویر هولوگرافیک را به کاربران نشان دهد. بنابراین هدست اپل توان نمایش تصاویر هولوگرافیک را خواهد داشت.

تصاویر هولوگرافیک می‌تواند در هر سه بعد المان‌ها را به شکل برجسته و کامل نشان دهد. سازمان ثبت اختراع آمریکا اخیراً یک پتنت از کمپانی اپل منتشر کرد که مربوط به نمایشگر هدست این شرکت می‌شود که شبیه عینک واقعیت افزوده است. وقتی کاربر این عینک را روی سر می‌گذارد، با ترکیب واقعیت افزوده و واقعیت مجازی محتوای کامپیوتری به صورت هولوگرافیک نمایش داده می‌شود.

اپل اظهار می‌کند که محتوای دنیای واقعی ممکن است مستقیماً از طریق بخش شفاف سیستم نوریتوسط کاربر دیده شود. همچنین سیستم نوری ممکن است برای مسیریابی تصاویر از آرایه یک یا چند پیکسلی در سیستم نمایشگر برای چشم کاربر استفاده کند.

امواج راهنما ممکن است در سیستم نوری گنجانده شود که اتصال دهنده تصاویر ورودی خواهد بود و برای اتصال تصاویر به امواج راهنما از آرایه‌های یک یا چند پیکسلی استفاده خواهد شد. اتصال دهنده‌های نوری خروجی ممکن است برای تشکیل یک تصاویر نهایی به صورت موج گونه استفاده شود.

اپل حتی برای اجزا به کار رفته در هدست جدید هم پتنت به ثبت رسانده است. اجزا نوری شامل قطب سازی پویا، هولوگرام‌های قابل تعویض، لنزهای قابل تنظیم و ثابت، راهنماهای موج، کوپلرها و غیره است.

پتنت هد ست اپل در اوت ۲۰۱۹ ثبت شده است. گفتنی است که زمان تولید و عرضه این محصول توسط اپل تعیین نشده است با این حال شایعات حاکی از آن است که شرکت اپل در بازه 2021 تا 2022 این محصول را آماده تجاری سازی و عرضه خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location