سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های منتشر شده از موسسه سنسور تاور حاکی از آن است که شرکت اپل در سه ماهه 2020 دو برابر شرکت گوگل از فروشگاه نرم افزاری اپ استور درآمد داشته است. در حقیقت گوگل پلی استور نصف اپ استور درآمد دارد.

بر اساس گزارش وب سایت سنسور تاور شرکت اپل در سه ماه سوم سال 2020 با رشد 33.8 درصدی نسبت به بازه مشابه در سال قبل توانسته رکورد قابل توجهی را در زمینه فروش اپلیکیشن‌های مختلف بزند. با توجه به این موضوع مشخص شده که شرکت اپل در این بازه، 23.3 درصد اپلیکیشن بیشتری را نسبت به سال گذشته از طریق اپ استور فروخته است. 

 رشد قابل توجه عرضه اپلیکیشن‌ها باعث شده تا درآمد اپ استور از فروش اپلیکیشن و بازی به 19 میلیارد دلار برسد. این در حالی است که پلی استور در همین بازه زمانی تنها 10.3 میلیارد دلار اپلیکیشن و بازی فروخته است. این اطلاعات نشان می‌دهد که تنها بخشی از مهم‌ترین سرویس‌های آنلاین شرکت اپل درآمد فوق‌العاده‌ای را برای این کمپانی قدرتمند به ارمغان آورده‌اند.

  در این میان، سنسور تاور اعلام کرده کهاپلیکیشن تیک تاک همچنان پردانلودترین نرم افزار عرضه شده در اپ استور و گوگل پلی بوده است. پس از تیک تاک به ترتیب اپلیکیشن زوم، یوتیوب، اینستاگرام، واتساپ و فیس‌بوک از مهم‌ترین نرم افزارهای برتر عرضه شده در اپ استور بوده‌اند

  اطلاعات سنسور تاور تائید کرده که تیک تاک به عنوان پراستفاده‌ترین اپلیکیشن جهانی در میان تمام نرم افزارهای پلتفرم موبایل شناخته می‌شود و این موضوع باعث شده تا کاربران زیادی به دانلود و نصب آن جذب شود. این در حالی است که جنگ تجاری آمریکا و چین حرف‌هایی از مسدود شدن دسترسی کاربران آمریکایی از این اپلیکیشن را به میان آورده بود و حالا مشخص شده که این اپ همچنان در میان کاربران محدودیت دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location