سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

اپل آپدیت الحاقی جدیدمک او اس موهاوای 10.14.6 را با رفع اشکالات مهم آن منتشر کرد.

به گزارش 9to5mac به تازگی اپل آپدیت الحاقی مک او اس موهاوای 10.14.6 را منتشر کردi و مشکل‌هایی که موجب کاهش سرعت مک می‌شد را برطرف کرده است. مرورگر سافاری ۱۴ که ماه گذشته برای کاربران مک او اس موهاوای منتشر شده و به دلیل ایجاد مشکل برای برخی کاربران غیر قابل دسترسی شده بود، با این به روز رسانی دوباره راه اندازی و آماده کار به صورت بهینه شده است.

گزارش منتشر شده حاکی از آن است که نسخه آپدیت امنیتی موهاوای ۲۰۲۰-۰۰۵ منتشر شده در سپتامبر، موجب برخی مشکلات برای کاربران مک شده است. کاربران گزارش کرده‌اند که سرعت دستگاه‌های آن‌ها در کنار برخی خطاهای دیگر سیستم بدون دلیل کم می‌شود.

نسخه آپدیت سافاری ۱۴ که قبل از انتشار عمومی مک او اس بیگ سور و همراه با سافاری از پیش نصب شده، در دسترس کاربران مک او اس موهاوای قرار گرفته است، موجب می‌شود که مرورگر اپل برای برخی کاربران کار نکند.

آپدیت الحاقی مک او اس موهاوای 10.14.6 ، تمام اشکالات آپدیت امنیتی موهاوای ۲۰۲۰-۰۰۵ همچنین مشکلات مربوط به سافاری ۱۴ را برطرف کرده است. آپدیت را می‌توان از طریق منو آپدیت نرم افزار اپلیکیشن System Preferences در مک او اس دانلود و نصب کرد.

مک او اس موهاوای از سال 2018 آماده انتشار شد، هر چند که اپل تا به امروز اقدام به عرضه نسخه‌های جدیدتر سیستم عامل مک برای کاربران کرده، اما بسیاری از کاربران به دلیل مشکلاتی که در نسخه مک او اس کاتالینا وجود داشته، همچنان تصمیم به استفاده از این نسخه قدیمی دارند. همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل آپدیت‌های جدیدی را برای آن عرضه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location