سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

 صفحه رسمی پشتیبانی اپل از کاربران درخواست کرده تا اگر پس از دانلود و نصب آی او اس 14 و واچ او اس 7 در کارکرد مشکل دارند، اقدام به ریست دستگاه‌های خود کنند. در حقیقت اپل از کاربران خواسته تا برای رفع مشکل آیفون و اپل واچ اقدام به ریست کامل کنند.

بسیاری از کاربران از زمان عرضه آی او اس 14 در اوایل سپتامبر سال جاری میلادی با مشکل آیفون در زمینه مصرف باتری مواجه شده‌اند. گزارش‌های منتشر شده از کاربران نشان می‌دهد که مصرف باتری از 90 تا 3 درصد تنها در یک ساعت انجام می‌شود.

علاوه بر این، مشکلات بسیار زیادی در زمینه ارتباط و حتی آپدیت کردن واچ او اس برای کاربرانی که از اپل واچ استفاده می‌کنند پیش آمده است. در این میان، شرکت اپل از کاربران خواسته تا در صورت مواجه شدن با مشکل آیفون و اپل واچ اقدام به ریست کامل دستگاه‌های خود کنند.

اپل در این میان، حتی آپدیت آی او اس 14.0.1 را نیز برای رفع مشکلات مربوط به این نسخه منتشر کرده اما هنوز بسیاری از کاربران با مشکلاتی نظیر مسدود شدن امکان دسترسی به محتوای ذخیره شده در آیکلود و موارد دیگر مواجه هستند.

اپل مشخصاً به کاربران آی او اس 14 و واچ او اس 7 اعلام کرده که اگر با مشکل مدیریت اطلاعات و دیتاهای بخش Health یا مدیریت GPS در آیفون و اپل واچ مواجه هستند باید تمامی اطلاعات خود را پاک کرده و اپل واچ یا آیفون را به‌صورت مجدد راه اندازی کنند.

گفتنی است که این کار باعث می‌شود تا تمامی اطلاعات کاربران در آیفون و اپل واچ پاک شود. به همین دلیل گرفتن بکاپ از دستگاه‌ها پیش از هر اقدامی ضروری است.

لازم به ذکر است که این مطلب با توجه به گفته‌های شرکت اپل درج شده و صحت و درستی آن برای اِن آی سی قابل بررسی و تائید نیست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location