سبد خرید خالی‌ست.
Tim-cook

 اپل ماه اوایل اکتبر صفحه اطلاع رسانی سرمایه‌گذاران خود را به روز رسانی کرده تا نتایج گزارش مالی اپل در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ را روز پنجشنبه ۲۹ اکتبر اعلام و به اشتراک بگذارد.

اعلام گزارش مالی اپل در سه ماهه چهارم هر سال معمولاً اطلاعات فروش اولیه آیفون‌های جدید را ارائه می‌دهد. اما با توجه به تأخیری که در معرفی و عرضه آیفون‌های جدید ایجاد شده و قرار است در اواسط اکتبر رونمایی شود، احتمالاً اطلاعات کافی و مناسبی از فروش اولیه آیفون‌های جدید برای ارائه گزارش مالی اپل در سال ۲۰۲۰ در دست نخواهد بود.

با توجه به این موضوع احتمالاً اپل جزئیات و اطلاعاتی مربوط به فروش اپل واچ سری ششم و اپل واچ SE جدید عرضه شده در سپتامبر را ارائه خواهد داد.

همچنین به دلیل قرار گرفتن در شرایط همه گیری کرونا که بر عرضه محصولات، جدول زمانی و فروش آن‌ها تأثیر می‌گذارد، اپل از ارائه جزئیات فروش محصولات خود برای سه ماهه آخر سال جاری میلادی مثل سه ماهه سوم خودداری کرد.

درآمد اپل در سه ماهه دوم امسال 59.7 میلیارد دلار بوده است. این درآمد مربوط به رشد محصولات و خدمات اپل بوده، همچنین افزایش چشمگیری در فروش مک و آیفون دیده شده که به دلیل بحران کرونا، بسیاری از مردم در خانه مشغول کار و یادگیری هستند و تقاضای این محصولات بسیار بالا بوده است.

بیانیه سود سه ماهه اپل در تاریخ ۲۹ اکتبر سال جاری میلادی و در ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت غرب آمریکا و 16:30 به وقت شرق آمریکا اعلام خواهد شد. سپس یک کنفرانس تلفنی که درباره این گزارش بحث خواهد کرد در ساعت 2:00 بعد از ظهر به وقت غرب آمریکا و 5:00 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا ارائه خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location